Іноземці зможуть замовляти українок для охорони під час Євро-2012

Нещодавно Державна служба охорони створила жіночий спецпідрозділ, який охоронятиме туристів під час Євро-2012.

Державна служба охорони при МВС України готова надати охорону всім бажаючим іноземцям під час проведення в Україні Євро-2012, в тому числі, за бажанням, охоронцями можуть бути і жінки з підрозділу ДСО.

Про це розповів журналістам начальник Державної служби охорони Віталій Грицак.

Грицак відзначив, що ДСО буде виконувати ті завдання, які виконує і зараз, а безпосередньо безпеку під час проведення матчів чемпіонату Європи з футболу буде покладено на недержавні охоронні формування, яких сьогодні в Україні налічується 4200.

"Ми пропонуємо свої послуги з приводу надання фізичної охорони. Це VIP-персони, високопоставлені громадяни не за посадами, а, напевно, за фінансовим становищем, які будуть в змозі сплачувати за наші послуги", - підкреслив начальник ДСО.

Він зазначив, що такі послуги будуть надаватися спецпідрозділом "Титан" ДСО.

Віталій Грицак нагадав, що серед співробітників ДСО є жінки, нещодавно було створено спеціальний підрозділ. "На вибір замовника ми можемо надати чоловікам і жінкам такі послуги з фізичної охорони", - сказав він.

Грицак повідомив, що послуги ДСО трохи подорожчали в ціні. Якщо півроку тому забезпечення охорони спецпідрозділом "Титан" коштувало 46 гривень за годину, то зараз - 52 гривні за годину.

Віталій Грицак запевнив, що ДСО зможе забезпечити охорону всім бажаючим, у тому числі іноземцям, які прибудуть на Чемпіонат Євро-2012.

Нагадаємо, що 11 грудня виконком УЄФА затвердив господарями Євро-2012 чотири українських міста - Київ, Львів, Донецьк та Харків.

Читайте також:

Поляки назвали логотип Євро-2012 "повною поразкою"

Українки виступили проти проституції на Євро-2012

Київ виділить для транспорту УЄФА окрему смугу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: