Іноземців при в’їзді в Україну перевірятимуть на платоспроможність

Такі дії покликані стати дієвим механізмом попередження нелегального проживання та працевлаштування іноземців в Україні.

Кабінет міністрів сьогодні на засіданні вніс зміни до Правил в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, виїзду з України і транзитного проїзду через її територію.

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Юрій Костенко.

"Є перелік держав, для громадян яких передбачено обов’язкове підтвердження фінансового забезпечення для їхнього перебування в Україні.

У контексті удосконалення порядку перевірки фінансового забезпечення передбачено здійснення вибіркового контролю за наявністю достатнього фінансового забезпечення під час проведення посадовою особою Держприкордонслужби співбесіди з іноземцями чи особами без громадянства у пунктах пропуску через державний кордон", - сказав Костенко.

За його словами, порядок здійснення вибіркового контролю визначатиметься Адміністрацією Держприкордонслужби.

Крім того, заступник міністра закордонних справ повідомив, що згідно зі змінами пропонується встановити термін реєстрації на право перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства при здійсненні короткострокових поїздок в Україну.

Тепер цей термін становитиме до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду, що відповідатиме нормам Європейського Союзу у цій сфері правового регулювання.

Такі дії покликані стати дієвим механізмом попередження нелегального проживання та працевлаштування іноземців та осіб без громадянства на території України.

Читайте також:

Україна пропонує Боснії і Герцеговині безвізовий режим

Україна попросила Європу скасувати плату за шенгенські візи

Україна підготувалась до малого прикордонного руху з Польщею

Єврокомісія попереджає, що візовий режим зашкодить Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: