Інспектори Мінекології три роки не перевіряли Грибовицьке сміттєзвалище

В уряді кажуть, що екологів не допускали комунальники.

Пошукові роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі призупинені, а у Львові в день жалоби прощалися із загиблими рятувальниками. Тим часом з місця катастрофи знову розповсюджується сморід, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Неприємний запах посилюється щоліта. Про це дуже добре знають власники присадибних ділянок поблизу звалища.

У Львові тим часом обіцяють виплатити компенсації сім'ям загиблих. Керівник ДСНС називає суми. "Від 140-160 тисяч", - сказав Чечоткін.

ВідеоЧерез загрозу ще одного обвалу пошукові роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі призупинені

Екологи покладають провину за трагедію на комунальне підприємство. "Наші інспектори не могли три роки потрапити на сміттєзвалище з перевіркою", - заявив міністр Семерак.

Тепер Мінекології планує перевірити сміттєзвалища по всій Україні. І описати стан кожного та вичерпаність ресурсу в реєстрі звалищ.

Нагадаємо, що у понеділок, 30 травня, на допомогу в пошуках та порятунку пожежників, які опинились під завалом на Грибовицькому сміттєзвалищі, зі Львова вирушили 30 курсантів старших курсів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Проте місцеві мешканці перекрили в'їзд автобусу із курсантами до сміттєзвалища.

Один із рятувальників, якому вдалося врятуватися, розповів, що зсув сміття нагадував землетрус. Саме на його очах чотирьох чоловіків накрило сміттєвою лавиною.

сміттєзвалище

Кореспондент ТСН Степан Грицюк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: