Порошенко прибув до Вінниці з робочим візитом, а разом із ним – дружина, а також Гройсман із Парубієм.

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною, а також прем'єр-міністр Володимир Гройсман із дружиною та голова Верховної Ради Андрій Парубій відвідали Вінницю до дня міста.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Разом вони привітали містян зі 645-річчям Вінниці зі сцени на головній площі міста.

"Я не відчуваю тут себе гостем, бо я тут вдома. І дуже дякую всім, хто створює саме таку атмосферу. Всім, хто прийшов зараз сюди, всім, хто нас зараз дивиться, всім, хто демонструє, що ті зміни, які зараз відбуваються – вони є надзвичайно важливі для нашої держави", - заявив Порошенко.

"Вінниця завжди була європейською столицею України. Ще десятки років тому ми з вами відзначали дні Європи. Вінниця завжди була відкритою, красивою, доброю і гостинною", - наголосив він.

"Ви дійсно дуже багато зробили. Не хочеться переходити до цифр, але бюджет розвитку міста Вінниці у 2013 році становив близько 150 млн грн., а цього року вони замахнулися на 900 млн грн. Це масштаб змін, які відбулися в країні, і які відбулися у Вінниці", - також сказав Порошенко.

Президент також привітав присутніх на святкуванні учасників АТО з Вінниці, "тих, хто зробив все для захисту суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави". Петро Порошенко повідомив, що сьогодні відвідав підрозділ Нацгвардії "Ягуар", який свого часу врятував Харків, Слов'янськ і багато інших місць. "На сьогоднішні день вони є символом героїзму українського воїна", - сказав він.

Перед початком урочистостей президент разом з дружиною, прем'єр-міністром Гройсманом і головою ВРУ Андрієм Парубієм пройшлись центральною частиною міста, поспілкувались із містянами та вітали їх із Днем міста.

Крім того, цього дня Порошенко проінспектував хід реконструкції автомобільних доріг у Вінницькій області, відвідав одну з військових частин Національної гвардії України, а також відвідав Калинівську центральну районну лікарню, де оглянув її відремонтований корпус.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Вінницької області в суботу, 9 вересня, відвідав одну з військових частин Національної гвардії та відзначив державними нагородами військових. Орден "За мужність" ІІІ ступеня отримали п'ятеро військових.

Залиште свій коментар