"Інтер" назвав нормою виступи симпатиків бойовиків у своєму ефірі

Вибачатись перед обуреними глядачами телеканал не вважає за потрібне.

Керівництво каналу "Інтер" вважає, що під час підготовки новорічної сітки мовлення не припустились жодних помилок і дотримались всіх вимог українського законодавства. Про це йдеться у офіційній заяві телеканалу.

На офіційному сайті повідомляється, що вимоги законодавства України були дотримані під час створення проекту "Чекай мене в Новий рік".

Численні обурення з приводу того, що національний канал показував виступи симпатиків бойовиків з так званих "ДНР" та "ЛНР", "Інтер" називає "необґрунтованими". 

"Критичні заяви на адресу "Інтера" є безпредметними і необґрунтованими. Подібні заяви ми розцінюємо як провокацію і політичний тиск на ЗМІ. Телеканал "Інтер" дотримується принципів дотримання законів і виступає за повагу і цивілізоване ставлення як до глядачів, так і до виробників телевізійного продукту", - говориться в заяві.

Нагадаємо, у новорічну ніч "Інтер" транслював шоу з участю російських артистів, які відкрито займають антиукраїнську позицію і підтримують агресію РФ.

Зазначимо, що секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що канал треба позбавити ліцензії на мовлення.

У свою чергу, міністр культури В'ячеслав Кириленко висловив намір запропонувати Кабміну припинити мовлення телеканалів, які популяризують російську пропаганду.

Цікаво, що команда програми новин "Подробности", яка виходить на "Інтері", назвала появу Кобзона і Ко "неприємним сюрпризом".

Раніше повідомлялося, що нацрада з телерадіомовлення викличе "на килим" керівницю "Інтера" за новорічний концерт.

Залиште свій коментар