Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Інтер" заявив, що на жодні умови задля розблокування каналу не погоджувався

Телеканал опублікував офіційну заяву.

Телеканал "Інтер" не обіцяв активістам протягом п'яти днів змінити інформаційну політику і звільнити заступника директора з розвитку компанії "Національні інформаційні системи" Ігоря Шувалова. В офіційному повідомленні канал запевняє, що жодних переговорів з блокувальниками не вів.

"Головний телевізійний центр "Інтер Медіа Груп" розблоковано завдяки діям Національної поліції, Національної гвардії, а також активній позиції співробітників та керівництва "Інтер Медіа Груп", широкому суспільному резонансу і підтримці професійної спільноти та громадськості. Телеканал "Інтер" ні про що не домовлявся з особами, які блокували роботу телецентру, і не вів ніяких переговорів з радикалами", - йдеться в повідомленні.

Також канал звинуватив політиків Народного фронту та міністра МВС у переслідуванні журналістів, а президенту Порошенко подякував за доручення розслідувати інцидент особисто генпрокурору Луценку.

Сьогодні, 6 вересня, активісти згорнули намети та заявили - керівництво каналу погодилося протягом п'яти днів змінити інформаційну політику і звільнити Шувалова.

Відео Будівлю телеканалу "Інтер" розблокували

Нагадаємо, 4 вересня від пожежі постраждало приміщення "Інтера" на вулиці Щусєва. Саме звідти велося інформаційне мовлення. До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували "Інтер - агент Москви".

Вже ввечері в ефірі ТСН.Тиждень Арсен Аваков заявив, що серед затриманих пікетувальників під стінами офісу телеканалу "Інтер" є колишні бійців 30 бригади ЗСУ. За його словами, приблизно о 16:00 мітингувальники прийшли до стін "Інтеру" з протестом проти проросійської позиції каналу. В результаті сутички з охороною телеканалу в приміщенні спалахнув відкритий вогонь.

Пізніше президент України Петро Порошенко наказав взяти розслідування пожежі на "Інтері" під особистий контроль  генпрокурору Юрію Луценку

Своєю чергою, в ОБСЄ засудили підпал "Інтера". Там вважають, що "насилля ніколи неприйнятне у відповідь на незгоду з редакційною політикою, навіть якщо публікації є провокаційними і суперечливими".

Залиште свій коментар

Вибір редакції