Інтернет-бешкетник: як семирічний школяр у Києві заробляє на своїх блогах до тисячі доларів на місяць

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше доходів йому приносить реклама.

У Києві семирічний школяр-блогер заробляє до тисячі доларів на місяць завдяки відео із власного життя.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Арленчик Хасапетян часом Супергерой, іноді крутий пацан, і завжди - той ще ловелас. Блогер з непростим характером, першокласник. Для щастя йому треба не багато, не мало. І він уже на шляху до мети. Максимальний заробіток за місяць – тисяча доларів.

ВідеоМаленький бізнес: першокласник на відеоблозі заробляє до тисячі доларів на місяць

ТСН зібрала найкращі історії 2018 року. Сьогоднішня про дитячий заробіток і про те, що малюк може утримувати цілу родину. До тисячі доларів на місяць заробляє київський школяр та блогер - Арленчик Хасапетян. Як кумедний малюк притягує до себе армію прихильників і гроші – далі у сюжеті.

Маленький бізнес: першокласник на відеоблозі заробляє до тисячі доларів на місяць

Малий звик працювати на камеру. Те як він їсть, спить і бешкетує – рік тому почала викладати  у Мережу старша сестра Марія. Мовляв, нехай про колоритного брата знають усі.

"Зробила йому сторінку. Сумнівалася, думала, та кому воно там цікаво, кому воно треба", - розповідає вона.

І в студентці філфаку Марії прокинулися продюсер і режисер.

"Я кажу: стань ось так. Позуй. Зроби міміку обличчя. Там серйозний. Брутальний, милий", - зазначає дівчина.

Пухкенький брутальний малюк уже має армію у більше як 200 тисяч підписників і купу рекламодавців. Останні бачать популярність й самі пропонують співпрацю. Оплата грошима –  Марія встановила середній тариф у  2 тисячі гривень – чи прорекламованим товаром.

"Інтернет-магазини в основному, дуже часто нам пишуть з ресторанів і кафе типу приходьте. Нехай він поїсть, а ви там зніміть", - розповідає Марія.

Кожне відео Арленчика додає йому популярності. Замальовки з життя – ось на сторінці уже з’явилося відео про наші зйомки. За першу добу – більше 60 тисяч переглядів. На зароблені гроші розважаються! Іграшки, гіроскутер…

"Він такий, що якби він не хотів - то ніяк не змусиш", - підкреслює сестра.

Та домовитися можна. Нам ледь вдалося записати з ним інтерв’ю. Але зачепили улюблену їстівну тему – шашлик.

"Коли починає худнути - у нього відразу депресія. Ми його перевіряли - він здоровий. По всіх органах у нього 100% все в порядку", - пояснює мама.

Спорт – непротипоказаний. Аби він не філонив на занятті – нагляд.

Тато Армен – беззаперечний авторитет. Лише поряд із ним Арленчик на якусь мить виходить із образу і стає просто татовим хлопчиком. Бешкети в інтернеті батько схвалює. Нехай, жартує, Арлен завойовує електорат, адже у майбутньому хлопчик хоче стати президентом.

Гроші на виборчу кампанію точно будуть. Ролик про наші зйомки за три тижні переглянули більше 150 тисяч  людей. У Арлена додалося вісім тисяч підписників. На рекламі він встиг заробити 600 доларів.

Людмила Бадалян

Залиште свій коментар

Вибір редакції