Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інтернет-магазин "Розетка" презентував нову серію книг від "Видавництва старого Лева"

В українському інтернет-магазині "Розетка" з'явилася серія дитячих книг, випущених "Видавництвом Старого Лева". В асортименті доступні ілюстровані зібрання казок, розмальовки, а також пригодницька література.

Видавництво пропонує книги для дітей будь-якого віку. Для наймолодших дітей (до трьох років) випускаються міцні книжки з картонними листами. Головними в них, звичайно ж, є об'ємні кольорові ілюстрації. 

Для дошкільнят від 3 до 6 років також пропонуються подібні книжки. Але вже зі щільними паперовими сторінками і більш детальними малюнками. Та й тексту там значно більше. Серед них є і зібрання дитячих віршів. 

Для школярів молодшого або середнього віку видавництво зібрало справжню скарбницю українських і зарубіжних творів. Так, Старий Лев може похвалитися прекрасною колекцією книжок про мумі-тролів від Туве Янссон. Для поціновувачів веселих історій видаються зібрання творів англійського письменника Джеремі Стронга. А для дівчат-школярок — книжки про пригоди їх ровесниць. 

Книги для підлітків також відрізняються різноманітністю. Чимало подібних книжок присвячено чарівним пригодам або розгадуванню таємниць. Однак серед них є багато видань, які розповідають про непростий період дорослішання. Їх герої розмірковують про самостійність, відносини між людьми, відповідальність, співпереживання. Є у видавництва і юнацька література, яка торкається більш складних питань: першого кохання, особистого самовизначення.

Старий Лев, підхопивши світове захоплення антистрес-розмальовками, презентував серію подібних видань. Серед них доступні знамениті "Чарівний сад", "Зачарований ліс", "Загублений океан" Джоани Басфорд. 

"Видавництво старого Лева" можна назвати одним із символів сучасного українського друкарства. Книжки, що ним видаються, вже традиційно стають кращими зразками дитячої та підліткової літератури. А назва видавництва на обкладинках дитячих книг стала знаком якості. Складові його репутації — ретельно підібрана література, продуманий дизайн і поліграфія. Все це приваблює як дітей, так і дорослих. Півтора десятиліття книги із колекції Старого Лева відкривають дітям радість читання та любов до літератури. 

Дитяча література цього видавництва доступна в книжковому відділі інтернет-магазину "Розетка". Також тут можна ознайомитись із широкимвеликим асортиментом книжкової продукції для дітей від інших видавництв. Для полегшення пошуку на сайті передбачена зручна система фільтрів. Є можливість підібрати необхідну літературу, вказавши категорію, видавництво і розділ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції