Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інтернет-радіо Блогер ФМ висвітлило соціальне життя українців

"Родзинка" проекту — авторські програми, в числі яких ранкове шоу "Блоги ефіру", "Казки діда Панаса" та інші.

Інтернет-радіо Блогер ФМ — проект групи українських активістів, що був запущений у 2015 році. Перший випуск розміщений на Soundcloud. Надалі трансляції велися на сайті проекту Bloger.fm. Наразі крім власне трансляцій на порталі доступні також їх розклад і текстові інтерв'ю зі знаменитостями. 

Програмний директор Bloger.fm Михайло Оболенцев зазначив, що інтернет-радіо не фінансується політичними або будь-якими іншими організаціями. Проект працює виключно завдяки підтримці його засновників. Задекларований цей принцип і на офіційному сайті медіапроекту: "Незалежність трансляцій Bloger.fm обмежується лише рамками нашого світогляду і повагою до аудиторії". 

Журналісти Bloger.fm аналізують популярні блоги та соціальні мережі, презентуючи своїм слухачам останні соціально-політичні новини України та світу. Такий підхід дозволяє більш динамічно відстежувати соціальні зміни в житті українців. Доповнюють ефір якісні добірки української та зарубіжної музики. 

"Родзинка" проекту — авторські програми, в числі яких транслюються ранкове шоу "Блоги ефіру", музична ретро-програма "PlayBack", "Казки дiда Панаса" та інші. Журналісти проекту беруть інтерв'ю у відомих українців, висвітлюючи важливі для жителів країни питання. 

Колектив Bloger.fm: Михайло Оболенцев, Артем Хосонов, Марія Стрільцьова, Андрій Депр, Олександр Міхно, Денис Сумкін, Олена Я і Віра Сєчкіна. Основний пріоритет проекту — об'єктивна подача інформації без політичного впливу і стороннього фінансування. 

Bloger.fm знаходиться на етапі становлення і розглядає ідеї та зауваження щодо можливого співробітництва або поліпшення якості контенту. 

Контакти: 

тел: +38 (067) 21-21-000

info@bloger.fm

Skype:bloger.fm

Залиште свій коментар

Вибір редакції