Інтерпол не чув звернення Данилишина до Чехії про надання притулку

В Інтерполі повідомили, що офіційно їх каналам не надходила інформація про те, що Богдан Данилишин просив Чехію про надання політичного притулку.

Український Інтерпол не володіє інформацією про те, що екс-міністр економіки Богдан Данилишин просив Чехію про надання політичного притулку.

"Офіційно нашими каналами така інформація не надходила", - сказав керівник робочого апарату Укрбюро Інтерпола Василь Неволя на брифінгу в четвер.

Він також повідомив, що одразу після встановлення місця знаходження Данилишина до Міністерства юстиції було направлено пакет документі для його екстрадиції.

"Потім на адресу чеської сторони був надісланий ще один додатковий пакет документів з перекладами чеською мовою, це було 29 жовтня", - сказав він.

"Зараз всі ці документи знаходяться на розгляді чеської сторони. Ця процедура займає певний проміжок часу. Який саме проміжок часу ми не знаємо", - зазначив він.

Нагадаємо, у серпні Данилишина було оголошено в міжнародний розшук за звинуваченням у нанесенні державі збитків на 13,9 млн грн через державні закупівлі у одного учасника.

На початку вересня Данилишин заявляв, що він вважає себе невинним і планує повернутись до України. Також він говорив про те, що екс-прем'єра Юлію Тимошенко шантажували, а йому особисто погрожували вбивством.

Інтерпол затримав Данилишина 18 жовтня в Чехії при зверненні за допомогою до лікувальної установи. Генпрокуратура розпочала процедуру його екстрадиції.

Водночас його адвокат не виключав, що Данилишин звернеться до Чехії з проханням про політичний притулок.

Читайте також:

Адвокат: Данилишин не просив політичного притулку в Чехії

Богдан Данилишин попросив політичного притулку в Чехії

Данилишин заявив, що Тимошенко шантажували, а йому погрожували вбивством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: