Інтерпол оголосив у розшук співвласника агрохолдингу "Мрія", який прибрав до рук понад $ 100 млн

Дата публікації
Інтерпол оголосив у розшук співвласника агрохолдингу "Мрія", який прибрав до рук понад $ 100 млн

Екс-гендиректора і співвласника агрохолдингу "Мрія" Миколу Гуту оголошено в міжнародний розшук / mriya.ua

Екс-гендиректор Микола Гута підозрюється у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах.

Інтерпол за запитом української влади оголосив у міжнародний розшук співвласника та екс-генерального директора агрохолдингу "Мрія" Миколу Гуту.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат і радник голови МВС Антон Геращенко.

Як зазначається на сайті Інтерполу, він підозрюється в шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах або організованою групою.

"Сьогодні, нарешті, громадянин Гута, який шахрайським шляхом привласнив гроші восьми іноземних інвестиційних фондів на загальну (суму) понад $ 100 млн, оголошений у міжнародний розшук по лінії Інтерполу", - прокоментував Антон Геращенко оголошення міжнародної організації на прохання міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Інтерпол розшукує Миколу Гуту / interpol.int

Він також пообіцяв, що шахраї, які обманюють і обкрадають тих, хто хоче вкладати в українську економіку, будуть знайдені і притягнуті до відповідальності, "де б вони не знаходилися".

З посиланням на дані слідства Геращенко повідомив, що агрохолдинг "Мрія" і його генеральний директор Микола Гута до серпня 2014 мав перед українськими та іноземними кредиторами фінансові зобов'язання в обсязі $ 1,3 млрд, а потім оголосив про неможливість їхнього погашення.

Пізніше Микола Гута виїхав за кордон.

Антон Геращенко також розповів, що 14 січня 2015 року Микола Гута був оголошений в державний розшук, 15 січня Печерський районний суд дав дозвіл затримати підозрюваного з метою подальшого утримання під вартою, а 17 січня МВС передало матеріали з проханням про оголошення в міжнародний розшук у робочий апарат Інтерполу.

Наразі Микола Гута має "червону картку" Інтерполу. Слідчі органи, крім іншого, направили до суду клопотання про негайне накладення арешту на майно компаній, які входили в Агрохолдинг, і готову продукцію.

Нагадаємо, раніше Інтерпол нарешті оголосив у розшук Януковича з Азаровим.

Наступна публікація