Інтерпол шукає зятя Черновецького: він знаходиться у категорії "червона картка"

МВС підтвердило, що Інтерпол шукає Супруненка. Його дані внесені в оперативно-розшукові обліки Інтерполу категорії "червона картка".

В'ячеслав Супруненко, зять київського мера, оголошений у міжнародний розшук по каналах Інтерполу за запитом Генпрокуратури. Про це повідомили в МВС України з посиланням на дані Робочого апарату Укрбюро Інтерполу.

За інформацією МВС, дані Супруненка внесені в оперативно-розшукові обліки Інтерполу категорії "червона картка".

"Генеральний секретаріат Інтерполу на своєму сайті в розділі "червоні картки" повідомляє інформацію про розшукуваних осіб, публічне оголошення даних яких є виключно ініціативою країни-ініціатора розшуку. У цьому ж розділі є застереження, що кількість осіб, дані яких опубліковані на сайті для публічного доступу, значно менше реальної кількості осіб, яких розшукує Інтерпол з метою арешту і екстрадиції", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше перший заступник генпрокурора заявив, що стосовно голови фракції Блоку Черновецького Дениса Комарницького та Супруненка порушено кримінальну справу за розбій. Він також обіцяв, що зять мера Києва буде оголошений у міжнародний розшук.

Як повідомляв раніше голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов, компанія "Новий регіон", яку пов'язують з Супруненко, стала найбільшим покупцем комунальних активів у період управління столицею Леонідом Черновецьким.

Читайте також:

Суд відмовив соратнику Черновецького у звільненні з-під арешту

Зять Черновецького сховався від кримінальних справ в Італії

У команді Черновецького очікують на нові арешти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: