Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інтерпол відмовився розшукувати підозрюваних у жорстокому вбивстві кримчанина Аметова

Організація пояснила відмову забороною втручатися у справи щодо незаконних збройних формувань.

Інтерпол відмовився оголошувати в міжнародний розшук підозрюваних у жорстокому вбивстві Решата Аметова, закатованого в анексованому Росією Криму.

Про це заявив прокурор Автономної республіки Криму Ігор Поночовний, пише "Українська правда".

"Прокуратура АР Крим звернулася із відповідним запитом до Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Інтерполу для оголошення підозрюваних у міжнародний розшук та виставлення "червоних карток". Інтерпол відмовився в оголошенні у розшук підозрюваних", - наголосив він.

За словами прокурора, своє рішення в Інтерполі аргументували тим, що організації заборонено будь-як втручатися в діяльність політичного, воєнного, релігійного або расового характеру.

Окрім цього в Інтерполі зазначили, що використання каналів і можливостей організації неможливе у справах щодо створення та участі в непередбачених законом збройних формувань.

Нагадаємо, за даними ООН, проукраїнського активіста і кримського татарина у березні 2014 року після мітингу проти окупації викрали й катували й стратили у позасудовому порядку люди, які, ймовірно, були членами "кримської самооборони". Його тіло зі слідами катувань було знайдено в одному з сіл Білогірського району.

2017 року п'ятий президент України Петро Порошенко присвоїв звання Героя України кримському татарину Решату Аметову, який в березні 2014 року загинув від рук російських окупантів у Криму.

Пізніше Порошенко вручив зірку Героя України братові активіста Решата Аметова.

У вересні 2019 року кримські слідчі оприлюднили фото вбивць кримськотатарського активіста.

Залиште свій коментар

Вибір редакції