Тимошенко: бюлетені друкуються під наглядом СБУ

Прем'єр-міністр заявила що за друком бюлетенів спостерігатимуть представники Януковича, ЦВК, міжнародні спостерігачі.

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що уряд забезпечить контроль та своєчасне виготовлення виборчих бюлетенів до другого туру виборів.

Про це вона заявила в інтерв’ю телеканалу "1+1".

"Зараз я можу твердо сказати, що бюлетені друкуються під наглядом і СБУ, і ЦВК, під наглядом всіх представників політичних команд, під наглядом міжнародних спостерігачів. І вони будуть надруковані вчасно, і ніхто не дасть ні за яких обставин впливати на поліграфкомбінат", - сказала Тимошенко.

За її словами, уряд запросив до участі у здійсненні контролю та спостереження за процесом виготовлення виборчих міжнародних спостерігачів. "Ми запросили міжнародних спостерігачів, представників кандидата Януковича, представників ЦВК, які з першої до останньої хвилини будуть присутні під час друку бюлетенів", - запевнила прем’єр-міністр.

Тимошенко також нагадала, що зміна керівництва поліграфічного комбінату є компетенцією уряду. "Це повноваження уряду. Але паралельно з тим було оголошено, що поліграфкомбінат повністю відкривається для контролю за друком бюлетенів. Ми запросили представників Януковича, представників ЦВК, представників СБУ, міжнародних спостерігачів бути присутніми від першої до останньої хвилини друку бюлетенів", - пояснила вона.

Нагадаємо, минулого тижня комбінат став об'єктом протистояння між БЮТ та Партією регіонів.

Спроба змінити керівництво завершилася бійкою. ПР заявила, що Кабмін хоче використати нового директора, щоб надрукувати зайві бюлетені до виборів президента.

Натомість уряд наполягає, що "регіонали" просто лобіюють інтереси концерну ЄДАПС і тому намагаються не допустити змінити керівництва комбінату.

28 січня Мінфін за рішенням РНБО призначив виконуючим обов'язки генерального директора підприємства Романа Середу.

Дивіться ексклюзивне інтерв'ю Юлії Тимошенко "1+1".

Читайте також:

Міліція заважає розслідувати справу щодо захоплення комбінату "Україна"

Комбінат з друку виборчих бюлетенів запрацював у режимі АЕС

Комбінат "Україна" охоронятимуть Внутрішні війська та СБУ

ВідеоІнтерв'ю Юлії Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: