Близько 30% винагороди дівчата віддавали сутенеркам.

Дві мешканки Києва віком 24 та 34 років створили та адміністрували у месенджерах закриті групи. Учасниками були елітні повії та сутенери. Там розміщували пропозиції про надання сексуальних послуг за гроші. Сутенерок затримала Нацполіція.

"У чаті тільки одного з мобільних месенджерів перебували сотні учасниць. Перед роботою вони проходили спеціальний відбір. Вони надавали ескорт-послуги VIP-клієнтам в Україні та за кордоном. Обслуговування клієнтів було налагоджено по всій країні та поза її межами", - повідомили в Нацполіції. 

Інтимні послуги оцінювали у суму від 500 до 10 тисяч доларів США. Близько 30% винагороди дівчата віддавали сутенеркам.

Жінкам оголосили про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 303 Кримінального кодексу України (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). 

Восьмого травня суд обрав затриманим запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 35 тисяч гривен. Сутенеркам загрожує до семи років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Києві на вулиці Велика Васильківська викрили "клуб для дорослих", де клієнти за окрему доплату отримували "сервіс" у вигляді інтимних послуг. До складу угрупування входили 27-річна організаторка та троє її співучасників. Головна фігурантка займалася розподілом обов'язків та грошей між учасниками. Інші "помічники" шукали та вербували дівчат, які надавали сексуальні послуги клієнтам. 

Залиште свій коментар