Інтуїція політолога обіцяє замахи

Незабаром можливі замахи на Тимошенко, Луценка та Ахметова. Такий висновок політолог Бондаренко аргументує інтуїцією і знайомствами в Кабміні.

Під час виборчої кампанії можуть бути замахи на Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та Рината Ахметова.

Про це заявив на прес-конференції в агентстві УНІАН голова ради директорів Інституту політичних та соціологічних досліджень ім. Т.Г.Шевченка Володимир Бондаренко.

Володимир Бондаренко
УНІАН
Голова ради директорів Інституту політичних та соціологічних досліджень ім. Т.Г.Шевченка Володимир Бондаренко
За словами політолога, ці його прогнози грунтуються “на моїй інтуїції, яка мене дуже рідко підводила”.

Бондаренко зазначив, що, крім того, ці прогнози зроблені на основі «знання того політичного середовища, з яким я постійно співпрацюю, зокрема, у комітетах Верховної ради, і маю багато друзів у Кабміні плюс знання політичної історії України».

Політолог також зауважив, що жодні президентські і парламентські вибори у нас не обходилися «без політичних замахів, тож не будуть винятком і ці вибори». «І обов’язково будуть замахи чи щодо здоров’я, чи щодо репутації», - сказав він.

Також Бондаренко вважає, що ще однією політичною несподіванкою на дострокових парламентських виборах може бути проходження до Верховної ради Прогресивної соціалістичної партії України, яку очолює Наталія Вітренко.

Водночас він зазначив, що за результатами опитування, яке було проведено інститутом з 16 по 22 липня, лише 1,8% респондентів готові були проголосувати за цю партію, якщо б вибори відбулися найближчої неділі. За його словами, було опитано 2347 респондентів по всій Україні. Статистична похибка становить 2,3%.

Бондаренко зауважив, що за Партію регіонів готові проголосувати 28,4% опитаних, за Блок Юлії Тимошенко - 25,5%, за блок “Наша Україна - Народна самооборона” - 13,3%, за Комуністичну партію України - 3,9%. Решта партій та блоків набирає менше 3% голосів виборців, зокрема, Соцпартія - 1,6%, Народна партія - 1,5%. Проти всіх готові проголосувати - 2,7%, не визначились - 9,1%, не підуть голосувати - 9,8%.

Коментуючи результати опитування, Бондаренко зазначив, що шанси в СПУ пройти до парламенту також зменшились після того, як міністр внутрішніх справ України Василь Цушко, якого соціалісти намагалися позиціонувати як героя, після повернення з лікарняного ще й вирішив піти у відпустку.

За його словами, не додала авторитету СПУ, а також Партії регіонів, “фосфорна аварія” у Львівській області, так само як і партії “Наша Україна”, оскільки голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник є членом цієї політичної сили.

На думку експерта, аварії на транспорті показують, що “завелика шапка залізничного Мономаха” для міністра транспорту і зв’язку України Миколи Рудьковського, який є членом СПУ, і “це сильно б’є по рейтингу СПУ та Партії регіонів”.

Бондаренко також вважає, що Блок Володимира Литвина має невеликі шанси подолати тривідсотковий виборчий бар’єр, оскільки після “об’єднання з партією Сироти виглядає як сиротливий блок”. Цей блок у виборчій кампанії робить ставку на позиціювання себе як третьої сили, а це на сьогодні не знаходить підтримки у виборців.

Крім того, експерт вважає, що голосувати прийдуть понад 50% виборців і, виходячи з цього, дострокові парламентські вибори відбудуться.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: