Інвестори банку "Аркада" пікетують резиденцію Зеленського

Інвестори банку "Аркада" пікетують резиденцію Зеленського

Ілюстративне фото / Фото: Фото Олени Гущик/ ТСН (https://tsn.ua/)

До Конча-Заспи приїхали кілька десятків автомобілів.

Вкладники банку "Аркада" вчергове вийшли на акцію. Цього разу інвестори влаштували автомітинг під резиденцією президента України.

Про це повідомляє ТСН.ua.

Зранку 30 листопада до Конча-Заспи приїхали кілька десятків автомобілів.  Ошукані інвестори закликають вирішити питання з недобудованими ЖК: "Еврика", "Патріотика", "Патріотика на озерах". На місці за порядком стежать також правоохоронці.

Основні цілі мітингу опублікували на своїй сторінці у Facebook:

  • Спонукати вище керівництво держави, Президента України Володимира Олександровича Зеленського, вжити всіх необхідних та дієвих заходів для відновлення та завершення будівництва будинків всіх ЖК без доплат з боку інвесторів.
  • Спонукати Президента України продовжувати тримати на особистому контролі розв'язання питання стосовно відновлення будівництва наших житлових комплексів.
  • Спонукати мера міста Києва Віталія Володимировича Кличка та КМДА вжити необхідних дій для відновлення будівництва всіх ЖК, серед яких: "Еврика", "Патріотика" та "Патріотика на озерах".

Нагадаємо, 25 серпня правління Національного банку України ухвалило рішення віднести банк "Аркада" до категорії неплатоспроможних. 

Згодом президенту банку "Аркада" Костянтину Паливоді Шевченківський районний суд столиці обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або можливість внесення застави у понад 21 мільйон гривень. Його підозрюють у привласненні 50 мільйонів гривень. 

Раніше суд відніс банк "Аркада" до категорії "проблемних". Своїм рішенням суд задовольнив позов Фонду гарантування вкладів про арешт головного офісу "Аркада" (площею 14,1 тис. кв м) в Києві і земельної ділянки під ним (площею 0,53 га). Суд також заборонив власнику продавати ці об'єкти, а держреєстраторам — вчиняти відповідні реєстраційні дії.

Слідчі прокуратури підозрюють президента банку "Аркада" у привласненні 50 мільйонів гривень

Слідчі прокуратури підозрюють президента банку "Аркада" у привласненні 50 мільйонів гривень

Повʼязані теми:

Наступна публікація