Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інженер "Укрзалізниці" завдав збитків підприємству на мільйон гривень

Підозрюваному загрожує п'ять років в'язниці.

Головний інженер одного з матеріальних складів "Укрзалізниці" через недбалість завдав компанії збитків на мільйон гривень.

Про це йдеться у повідомленні Генеральної прокуратури України.

Протягом грудня 2016 року до підрозділу Київський головний матеріальний склад було поставлено секційні колодки для електровозів серії ЧС на суму майже в один мільйон гривень.

"Однак, головний інженер, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, будучи обізнаним з технічними умовами, яким повинна відповідати колодка секційна для електровозів серії ЧС та за відсутності повних даних про хімічний склад товару, підписав акти проведення вхідного контролю, внаслідок чого на зберігання до складу прийнято 4,2 тисячі штук колодок секційних, що не відповідають умовам договору, а отже не можуть бути використані у виробництві", - йдеться у повідомленні. 

Прокуратура розцінила це як службову недбалість з тяжкими наслідками. Службовцю оголосили про підозру. Йому загрожує позбавлення волі до п'яти років і заборона займати певні посади чи займатися певною діяльністю протягом трьох років, а також штраф у розмірі 750 неоподаткованих мінімумів.

Нагадаємо, від 14 травня у Кременчуці на Полтавщині залізничники почали так званий "італійський страйк". Працівники вимагають від парламенту та керівництва "Укрзалізниці" підвищення зарплат, збільшення розміру пенсій, відставки очільників компанії, а також повернення скасованих пасажирських поїздів, зокрема, за напрямком до Москви. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції