Випала з вікна 4 поверху: у Миколаївській області медики борються за життя 12-річної дівчинки

Випала з вікна 4 поверху: у Миколаївській області медики борються за життя 12-річної дівчинки

Associated Press

Лікарі говорять, що це - диво, що дівчинка вижила після падіння.

Медики - борються за життя 12-річної дівчинки, яка випала з вікна 4-го поверху в ЮжноукраЇнську на Миколаївщині. У неї важкі переломи і травми.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Компанія підлітків ввечері гуляла у дворі, кажуть сусіди.  Потім піднялись у квартиру до дівчини, в якої батьків не було вдома. На світанку - одна з дівчат - випала з вікна.

Поліція опитала всіх, хто був тієї ночі в квартирі - це діти  від 12 до 16 років. Усі кажуть -  їхня пОдруга вистрибнула сама. Батьки ж потерпілої не вірять і припускають - їхню доньку хтось міг штовхнути. Поліція відкрила кримінальне провадження.

12-річну потерпілу медики готують до складної операції. Попереду в неї також тривала реабілітація. Лікарі кажуть, дівчинка вижила дивом. 

"Упала, як кішки падають на ноги, плюс больовий шок, але вона була у свідомості, пошкоджено обидві ноги, рука, кістки тазу і спина", - розповів в.о медичного директора Южноукраїнської міської лікарні Ігор Сербулов.

У поліції кажуть, що дівчинка могла стрибнути з вистоти через конфлікт із хлопцем.

"Вона прийшла у гості до своєї подруги в пригніченому стані. Посилалася, що розірвала стосунки зі своїм коханим. Потім пішла відпочивати в кімнату після чого почули крик, зайшли в кімнату і побачили, що вона вже на землі", - розповідає начальник поліції Віктор Прокурдін.

Батьки дитини у версію самогубства не вірять.

"Семеро людей там було. 16-річний хлопець, кажуть, домагався. Вона у мене спортивної статури. Можливо, вона відштовхнула, а він дав здачі - штовхнув і дитина вилетіла", - говорить батько потерпілої Анвар.

Новини України: у Южноукраїнську 12-річна дівчинка випала з вікна 4 поверху

Новини України: у Южноукраїнську 12-річна дівчинка випала з вікна 4 поверху

Нагадаємо, що 12-річна дівчинка випала з вікна 4 поверху в Южноукраїнську на Миколаївщині. Вночі компанія підлітків без дорослих гуляла в квартирі багатоповерхівки. О 4 ранку звідти викликали швидку. 

Наступна публікація