Ірак забракував українські БТРи

Найбільше оборонне замовлення України ледь не опинилося під загрозою зриву через несправність БТРів, які виготовили в Харкові.

Першу партію українських БТР-4 очікують в Іраку в лютому цього року, хоча прийняти їх мали ще у грудні минулого. У ЗМІ з'явилася інформація про те, що харківські БТРи відмовилося приймати міністерство оборони Іраку, через що під загрозою зриву опинилося найбільше оборонне замовлення України.

У керівництві Харківського конструкторського бюро машинобудування ім. Морозова, як пишуть ЗМІ, заявили, що всьому виною гармаші з Кам'янця-Подільського, які неякісно спрацювали.

Неполадки виявили не на етапі випробувань українською стороною, а вже коли замовлення приймали іракці. 30-міліметрові гармати допускали осічки і затримки. У результаті гармати зняли і відправили на доопрацювання.

Керівництво КБ ім. Морозова запевняє, що до кінця 2012 будуть поставлені всі 420 БТРів різної модифікації.

Як відомо, У 2009 році дочірнє підприємство держкомпанії "Укрспецекспорт" - держпідприємство "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес" уклала контракт з Іраком на суму понад 550 мільйонів доларів.

Контракт передбачає поставку протягом 3-3,5 років більше 400 одиниць бронетехніки, зокрема БТР-4, 6 легких транспортних літаків Ан-32, а також проведення послуг з ремонту авіаційної техніки.

Серед основних виконавців контракту виступить Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. Морозова (ХКБМ) і держпідприємство "Завод ім. Малишева" (Харків), ДП "Антонов" (Київ).

Читайте також:

За рік Україна продала зброї на мільярд доларів

Україна за Януковича озброюватиме Грузію так само, як за Ющенка

Україна озброїть Ірак на півмільярда доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: