Ірландія скасувала візи для українців

Протягом літнього сезону Ірландія скасувала візи для 14 держав, в яких є короткострокові британські візи.

Ірландія на період з липня по жовтень 2011 скасовує візи для громадян 14 держав, в яких є короткострокові британські візи. Відповідну експериментальну програму затвердив ірландський уряд.

Як повідомили в Міністерстві юстиції, рівності та правових реформ Ірландії, програма буде діяти з 1 липня до кінця жовтня цього року. По ній громадяни 14 країн, яким зазвичай необхідна віза для поїздки в Ірландію, отримали короткострокові візи Великобританії, протягом терміну програми не повинні отримувати додаткову візу, яка зараз коштує 60 євро.

Також будуть створені спеціальні механізми, що полегшують відвідування Ірландії громадянами цих країн, які тривалий час проживають у Великобританії. У список країн, на які поширюється програма, увійшли: Білорусь, Чорногорія, Росія, Сербія, Туреччина, Україна, Бахрейн, Кувейт, Катар, Саудівська Аравія, ОАЕ, Індія, Китай, Узбекистан.

Як повідомив міністр юстиції, рівності і оборони в нижній палаті парламенту Ірландії Алан Шатер, ініціатор експерименту, ця програма спрямована на стимулювання туристичної галузі, яка переживає зараз труднощі. За його словами, програма спрямована на просування острівної держави на туристичні ринки країн, які раніше Ірландією не освоювалися.

Нагадаємо, Македонія також запровадила з 10 травня по 31 жовтня 2011 року безвізовий режим короткострокових поїздок для громадян України.

Читайте також:

Греції та Ірландії загрожує дефолт

В Ірландії розвивається новий вид туризму - переїзд з метою банкрутства

Ірландія отримала перший транш допомоги від ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: