Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Іржаві бляшанки" і "сумне видовище": Аксьонову допік прохід українських кораблів в Азовське море

Російський колаборант нервово відреагував на подію та намагався всіляко принизити її значення.

Самопроголошений керівник окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов негативно відгукнувся про прохід українських кораблів в Азовське море. Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ.

Кораблі військово-морських сил України "Донбас" і "Корець" Аксьонов назвав "іржавими бляшанками". За його словами, прохід суден під Керченським мостом був "сумним видовищем". Посібник окупації Криму заявив, що кораблі ВМС України "покірно стояли в черзі" за цивільними судами, а їх прохід протокою супроводжували російські кораблі берегової охорони.

Як повідомлялося, кораблі Військово-морських сил України в неділю пройшли під Кримським мостом в Керченській протоці та направляються в Азовське море. Пошуково-рятувальне судно A500 "Донбас" та морський буксир A830 "Корець" пройшли міст, що сполучає Таманський півострів РФ та окупований український Крим. Президент України Петро Порошенко привітав появу кораблів в Азовському морі та зазначив, що судна стануть частиною новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азові. "Дякую екіпажам суден за бездоганно виконаний наказ!", - додав глава української держави.

ВідеоАзовський прорив. Українські кораблі пройшли через Керченську протоку під Кримським мостом

Після того як два українські кораблі "Донбас" і "Корець" пройшли Керченський міст та увійшли в акваторію Азовського моря, керівництво Військово-морських сил України розповіло про перешкоди, які упродовж кількох днів створювали російські силовики. Їхні судна навмисне наближалися на небезпечно малу відстань до українських кораблів. 

Азовський прорив. Українські кораблі пройшли через Керченську протоку під Кримським мостом

Залиште свій коментар

Вибір редакції