Іспанія допоможе у доставці медикаментів для українських моряків з Ariana

Українськими каналами був відправлений вантаж медикаментів для моряків, але поки що він не дійшов за призначенням.

Іспанія має намір допомогти у доставці медикаментів для українських моряків, які знаходяться на захопленому сомалійськими піратами судні Ariana. Про це журналістам повідомив міністр закордонних справ Петро Порошенко.

Міністр зазначив, що в нього відбулася телефонна розмова з його іспанським колегою Мігелем Моратіносом, під час якої сторони домовилися про відповідну допомогу.

Порошенко повідомив, що українськими каналами був відправлений вантаж медикаментів для моряків, але поки що, за його словами, він не дійшов за призначенням.

"Ми домовилися про те, що сьогодні через наших іспанських колег новий вантаж медикаментів буде доставлений на судно", - сказав Порошенко.

9 листопада МЗС зазначило, що в переговорах з піратами спостерігається позитивна динаміка, компанія-оператор судна намагається встановити з ними телефонний зв'язок і домовитися про передачу додаткових ліків на судно.

Президент Віктор Ющенко заявляє, що переговори зі звільнення українських моряків, які перебувають у полоні в сомалійських піратів, тривають і він сподівається, що незабаром це питання буде вирішене.

Ющенко нагадав, що "в даний час постійно ведуться переговори про звільнення моряків судна Ariana, які з травня 2009 року перебувають у полоні в піратів ". "У нас немає жодного тижня, щоб ми не намагалися наших хлопців звільнити з цього полону", - сказав Президент України.

Читайте також:

МЗС: у хворої жінки на "Аріані" є ліки

Пірати погрожують затопити "Аріану" разом з екіпажем

Пірати вимагають за звільнення екіпажу "Аріани" 10 млн доларів

Українців із корабля "Аріана" пірати годують помиями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: