Іспанія допоможе Україні на шляху до ЄС

Міністри закордонних справ України та Іспанії підписали Меморандум про співпрацю двох відомств з метою наближення України до ЄС.

Міністр закордонних справ та співробітництва Іспанії Мігель Анхель Моратінос та голова зовнішньополітичного відомства України Арсеній Яценюк підписали Меморандум про співробітництво між МЗС України та Іспанії з метою наближення України до Європейського Союзу.

Як передає УНІАН, в Меморандумі зауважено, що Іспанія хоче зробити свій внесок в успіх процесу трансформації та реформ в Україні, спрямованих на подальше зближення України з ЄС шляхом надання досвіду в сфері євроінтеграції.

Документ передбачає, що співпраця включатиме розробку та реалізацію проектів, спрямованих на освіту та розвиток адміністративних спроможностей шляхом організації семінарів, тренінгів, навчальних візитів та обміну експертами, а також надання загальної допомоги у розбудові інституційної інфраструктури та підвищення професійних навичок органів державної влади в процесі наближення України до ЄС.

На виконання цього документу сторони розроблятимуть щорічно календарні плани, які передбачатимуть конкретні заходи, що сприятимуть наближенню України до ЄС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: