Іспанія спростила видачу віз українцям

Отримати іспанську візу стало простіше: скоротився термін розгляду заявок, поменшало відмов, консульський збір дозволили сплачувати у гривнях, а у Львові відкрили консульський центр.

Іспанія вказує поліпшення ситуації з видачею віз громадянам України.

Про це сказав консул Іспанії Антоніо Луїс Рамос Мембріве.

Мембріве зазначив, що консульський відділ посольства скоротив з 2 тижнів до 5 днів строк розгляду заявок, який приходять із візового центру, і дозволив сплачувати консульський збір у гривнях.

Крім того, посольство відкрило ще один консульський центр у Львові.

Зі слів Мембріве, уже помітні позитивні результати таких нововведень - за липень консульство видало 4 тис. віз, при тому, що в середньому за рік видається 30-35 тис. віз, а рівень відмов становив 5%.

Крім того, консульський відділ посольства Іспанії переїхав у новий офіс, який набагато просторіший за попередній та дає можливість обслуговувати відвідувачів краще і з більшими зручностями.

"Тепер людям немає необхідності стояти в довгих чергах на вулиці в спеку і холод, чекати прийому в консультанта вони можуть у залі очікування, який вміщує 100 осіб", - сказав консул.

Мембріве також підкреслив зацікавленість Іспанії в розвитку туристичного співробітництва з Україною.

"Ми бачимо в Україні величезний туристичний потенціал, і ми не хочемо, щоб український турист відчував, що з ним поводяться як з потенційним нелегальним мігрантом", - сказав він.

При цьому консул зазначив, що посольство Іспанії повідомляло українській владі про випадки підробки документів отримувачами віз.

У травні міністр закордонних справ Костянтин Грищенко зазначив поліпшення ситуації з оформленням віз для громадян України для відвідування Європейського Союзу.

Іспанія виступає за розвиток співробітництва з Україною в сфері туризму.

Нагадаємо, що 27 липня Україна та Боснія і Герцеговина погодили проект угоди про безвізовий режим поїздок.

21 липня таку ж угоду підписали Україна та Ізраїль.

З 15 червня Болгарія спростила процедуру одержання віз громадянами України. Безкоштовні візи видаваються учасникам міжнародних молодіжних спортивних заходів, студентам і викладачам, що відвідують країну з метою навчання й участі в освітніх тренінгах, ученим, що подорожують з метою проведення досліджень, представникам некомерційних організацій у віці до 25 років, учасникам офіційних програм обміну між містами-побратимами.

Також Австрія готова розглянути можливість підписання двосторонньої угоди про скасування візових зборів за оформлення національних віз громадянам України.

Читайте також:

Австрія планує зробити для українців безкоштовні візи

Польща висилає з території країни 29 українців

Боснія і Герцеговина відмінила візи для українців

Безвізовий режим між Україною та Ізраїлем набуде чинності восени

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: