В Україні вперше прийнято екзамен по Інтернету

Вперше в історії української вищої школи було прийнято екзамен за допомогою Інтернет-технологій. Студентка луганського вишу, що знаходилася у Китаї, здавала іспит он-лайн разом зі своєю групою.

В Україні вперше провели он-лайн іспит у вузі. Усний державний іспит у Луганському Національному університеті імені Т.Шевченка через Інтернет складала студентка з Китаю Ольга Бієдуліна.

Дівчина поєднує навчання в українському вузі з магістратурою в Китайській народній республіці. Скласти державний іспит вчасно їй допомогли інформаційні технології, в результаті Ольга складала іспит з китайської мови разом зі своєю групою.

"Я перший раз складаю. Іспит у такому вигляді і, напевно, нервувала навіть трохи більше, ніж звичайно", - розповіла студента.

Голова державної комісії підтверджує, що іспит було здано чесно: списати, підглянути або скористатися шпаргалкою перед всевидющим оком веб-камери неможливо.

Викладач китайської Сунь Сяоцинь відповіддю студентки задоволений, його оцінка – "відмінно".

Досвід дистанційного навчання в університеті вже мають. Тут викладають по Інтернету студентам з особливими потребами та тим, хто перебуває в місцях позбавлення волі. Але іспит, та ще й державний, прийняти у такий спосіб наважилися вперше.

"У нас є свій резервний супутниковий канал, і це дозволяє на величезних відстанях практично без втрати інформації та якості в реальному часі приймати екзамен", - розповів проректор з науково-педагогічної роботи ЛНУ імені Т.Шевченка Олександр Меняйленко.

"Ми отримали прекрасну можливість піти на зустріч студентам, які навчаються закордоном", - радіє доцент кафедри іноземної філології Краматорського економіко-гуманітарного інституту Людмила Тишакова.

З огляду на вдалий експеримент, усні екзамени он-лайн у виші прийматимуть і надалі. Зокрема, у студентів, які навчаються в інших країнах за обміном.

Читайте також:

Google з'єднав телевізор і інтернет

Здійснено прорив у генетиці: у США вперше створили "штучне життя"

У секретному бункері в Альпах заховано "цифровий геном"

ВідеоПерший екзамен по Інтернету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: