Історик заявив, що невідомі томи Нюрнберзького процесу виправдовують Бандеру

В Україні ще з радянських часів опубліковані тільки 7 з 40 томів матеріалів Нюрнберзького процесу, самі ті томи, які влаштовували комуністичну пропаганду.

Українці не мають можливості дізнатися всю правду про Нюрнберзький процес, оскільки у нас надруковано 7 з 40 томів матеріалів Нюрнберзького процесу. В неопублікованих томах йдеться про те, що український національно-визвольний рух (лідерами якого, нагадаємо, були Степан Бандера та Роман Шухевич – ред.) був антигітлерівським. Про це заявив професор КНУ імені Т. Шевченка Володимир Сергійчук.

Він зазначив, що опубліковані були саме "ті сім томів, які влаштовували комуністичну пропаганду".

"Представники українського національно-визвольного руху не були засуджені Нюрнберзьким трибуналом, навіть дивізія "Галичина", - підкреслив історик.

У той же час член Центрального комітету Комуністичної партії України, історик Сергій Гмиря заявив, що Компартія готова ініціювати публікацію всіх невиданих томів Нюрнберзького процесу.

Нагадаємо, нещодавно у Держдумі РФ закликали українських політиків "перестати крутитися між спадкоємцями переможців фашистів і спадкоємцями поліцаїв", і назвали тих, хто виступає за Бандеру, "зрадниками свого народу".

Читайте також:

Партія регіонів не знайшла воїнам УПА місця на цвинтарі

Андрухович закликав запровадити "мораторій" на Сталіна та Бандеру

Донецькі депутати назвали Бандеру "ганебним героєм"

Націоналісти закликали Бандеру звільнити політв'язнів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: