Історія Хатіко з Кривого Рогу: стала відома доля собаки, який 3 роки провів на могилі господаря

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Історія Хатіко з Кривого Рогу: стала відома доля собаки, який 3 роки провів на могилі господаря

Після смерті господаря собака перебрався жити на його могилу.

Днями соцмережі схвилювала сумна історія собаки, який після смерті господаря понад 3 роки провів на його могилі. Пес залишився на самоті, а через свою собачу вірність зостався на надгробку об'єкта свого обожнювання.

Романівський Хатіко

Про трагічну собачу долю знали місцеві жителі села Романівка під Кривим Рогом, де жив господар собаки, але ніхто з них не забрав пса до себе. Чотирилапий харчувався цукерками та печивом з могилок, іноді йшов з кладовища у пошуках їжі. Так тривало довгих 3 роки, поки на "романівського Хатіко" не звернув увагу мешканець Кривого Рогу Ігор Куліковський, який випадково опинився на цвинтарі і побачив пса на одній з могил.

Чоловік зробив фото собаки і написав пост у соцмережах.

"Всі, хто опинився сьогодні на цвинтарі, не втрималися і поцікавилися табличкою на хресті. 1979-2017. Запитав у копачів, ті підтвердили - три роки приходить, живе тут, сумує. Таку журбу і відданість навіть у людей в очах не часто побачиш", - написав автор публікації.

Порятунок собаки

Зворушливий пост про відданого собаку прочитали тисячі людей, його розповсюдили у соцмережах понад 8 тисяч користувачів. Публікацію побачили зоозахисники з Дніпра і звернулися до своїх колег з Кривого Рогу, аби ті забрали собаку до себе. ТСН.ua волонтерка Ксюша Кравченко розповіла, що пес зараз у неї. Дівчина говорить, що пост у соцмережі як врятував собаку, так міг і занапастити, оскільки адміністрація кладовища після розголосу вирішила собаки позбутися.

"Собака нікому не потрібна була. На фото він виглядає вгодованим, насправді худий, видно що не доїдав. Тварина - не агресивна, добра, контактна. Насправді просто потрібен господар, який подарує їй любов і ласку і тарілку супу. Зараз у собаки є невелика депресія, бо він змінив місце перебування, але я думаю, він з цим впорається", - розповідає ТСН.ua Ксюша.

Дівчина говорить, що власником собаки був 38-річний місцевий житель Романівки. Що з ним сталося, вона не знає. Але після його смерті пес перебрався жити на його могилу і так прожив тут 3 роки. Адміністрація кладовища давала розпорядження вивезти собаку деінде, але після цього пес повернувся на своє місце.

Зоозахисники шукають нового господаря

Зараз волонтери шукають "романівському Хатіко" нового господаря. Пес - спокійний і лагідний. За словами зоозахисників, йому близько 7 років. Ксюша  Кравцова говорить, що вже було кілька дзвінків від людей, готових забрати собаку, але до майбутнього власника відданого собаки є певні вимоги.

"Якщо знайдеться господар і підлікує його буде дуже добре. Його звати Малиш. Є проблеми зі здоров'ям, пес має запалення очей, ми ще не возили його на ветеринарний огляд. Собаку хочеться прилаштувати у хороші руки, щоб він більше ніколи не страждав", - говорить вона.

 Нагадаємо, що у селі Романівка під Кривим Рогом з'явився український Хатіко. Пес ось уже три роки живе на могилі господаря, який помер.

Наступна публікація