Історія з Tesla та водієм: суд оштрафував мера Чернігова і позбавив права обіймати держпосади

Історія з Tesla та водієм: суд оштрафував мера Чернігова і позбавив права обіймати держпосади

Фото: Владислав Атрошенко

Усе тому, що Атрошенко доручив своєму водієві вивезти за кордон авто дружини Tesla Model X.

Суд оштрафував мера Чернігова Владислава Атрошенка та позбавив права обіймати державні посади за дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Про це повідомили в НАЗК.

Так, Яворівський райсуд Львівщини 7 грудня ухвалив рішення про те, що Атрошенко діяв в умовах реального конфлікту інтересів, коли в серпні 2022 року дав розпорядження своєму водієві вивезти за кордон автівку дружини Tesla Model X.

"Чиновник діяв в умовах конфлікту інтересів, адже водій забезпечує транспортне обслуговування міського голови виключно в межах виконання ним посадових обов’язків", – зазначається в повідомленні.

Тож суд визнав мера Чернігова винним в адміністративному правопорушенні та наклав на нього 6 800 грн штрафу. Атрошенко також на рік позбавлений права обіймати посади, що пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Що каже сам Атрошенко

Мер Чернігова написав відкритого листа до президента Володимира Зеленського, в якому звинуватив його Офіс у тиску на суддю. Він також заявив, що не йде з посади та оскаржуватиме це рішення суду.

"Чи є в країні хоч одна людина, яка повірить, що суддя Яворівського районного суду Львова без тиску з Офісу президента прийняв рішення відсторонити міського голову Чернігова права обіймати посаду мера терміном на 1 рік?" – йдеться у зверненні.

"Таким чином ваші підлеглі, пане Президенте, яскраво показали, що вони думають про місцеве самоврядування та яке місце відводять демократії та народу України", – додав Атрошенко.

Він також звинуватив чиновників з ОП у "руйнівній політичній війні" та спробах знищення свободи і демократії. Звертаючись до Зеленського, посадовець зазначив, що у " Ваших силах не дати ворогу внутрішньому знищити демократію".

Нагадаємо, детективи НАБУ 1 грудня повідомили про підозру нардепу 8-го скликання в незаконному отриманні понад 700 тис. грн компенсації за житло. Майже чотири роки політик отримував компенсацію за оренду, маючи власну квартиру в Печерському районі Києва.

Прославляв "русскій мір": священник "Лаври" отримав підозру від СБУ

Прославляв "русскій мір": священник "Лаври" отримав підозру від СБУ

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація