Італія легалізувала понад 37 тисяч українців

Наразі в Італії працюють близько 200 тисяч нелегальних мігрантів з України, 37 тисячам з них надали дозволи на проживання.

Понад 37 тисяч українців, які займаються хатньою працею, змогли легалізуватися в Італії.

Загалом, за оцінками Християнського товариства українців в Італії, зараз у цій країні перебуває близько 200 тисяч нелегальних мігрантів з України.

Протягом місяця, за офіційними даними Міністерства внутрішніх справ Італії, було подано 294 тисячі 744 запити на легалізацію. При цьому українці стали лідерами за кількістю запитів – щодо них було подано кожен сьомий запит. Друге місце посіли вихідці з Марокко, третє – громадяни Молдови.

Утім, загалом нинішня цифра є майже удвічі меншою, ніж розраховував уряд. Відповідно, набагато меншими є і надходження від внесків за легалізацію, що становили 500 євро за кожного працівника. Але уряд говорить про "гарні результати".

"Звичайно, ми очікували більше звернень, хоча й 300 тисяч є непоганою цифрою. Зрозуміло, що чим більше легалізуються працівників, тим більш нормальною є країна", - прокоментував директор департаменту громадянських свобод та імміграції МВС Маріо Морконе.

Отримання дозволів на проживання розпочалося 1 жовтня і здійснюватиметься за підсумками перевірки достовірності поданих даних.

Читайте також:

Восени півмільйона українців втратять роботу

Безробіття в Європі досягло рекордного за 10 років рівня

Євросоюз незаконно експлуатує українських студентів

В Італії українка вбила пенсіонера і повісилася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: