Італієць намагається відсудити в українки-матері сина

Чи є шанс залишити хлопчика і чи можуть жінки захистити свої права у справах, де фігурують чоловіки-іноземці.

У Дніпропетровському апеляційному суді вирішують долю дитини, що народилася у шлюбі з іноземцем.

Італієць Філіппо Брунеллі вимагає негайно повернути сина Роберто. В його інтересах виступає Міністерство юстиції України. Матір – Ганна Левадна віддавати дитину не бажає. Адже переконана: синові буде краще з нею в Україні.

Війна за 5-річного Роберто триває вже рік. Половину свого життя він прожив у Вероні, іншу – у Дніпропетровську. Сюди з матір’ю хлопчик приїжджав щороку навідати бабусю.

Одначе, 2007-го щасливий шлюб з іноземцем луснув як мильна булька. Матір Анни потрапила до лікарні, а італійський чоловік відмовився допомогти.

Анна Левадна влаштувалася на роботу, віддала сина до дитячого садка і самотужки забезпечувала всім необхідним. За півроку отримала від чоловіка звістку – позов до суду. Міністерство юстиції вимагає негайно повернути дитину в Італію.

"Ми не встановлюємо факт викрадення дитини. Ми встановлюємо, чи дійсно на сьогодні є незаконним утримання дитини", - пояснює представник Міністерства юстиції України Марина Наливайко.

Адвокати Філіппо Брунеллі стверджують: батько дозволяв лише тимчасову подорож до України, а не переїзд.

Анна Левадна каже: боронити свої права в італійському суді поза її можливостями, бо немає ані візи, ані коштів на подорож. Її захисники батькові зазіхання взагалі відкидають. Хлопчика у консульстві зареєстровано громадянином України, тому право жити тут гарантує Конституція, каже адвокат.

Фахівці вважають: шансів залишитися з дитиною в українки 50 на 50. Від усіх розбіжностей у шлюбах з іноземцями можна убезпечитися лише через шлюбний контракт. Про нього українки на виїзді зазвичай і не чули.

Судді радять батькам Роберто дійти мирної угоди, щоб уберегти сина від душевних страждань. Втім, обидві сторони йти на поступки не прагнуть.

Детальніше - дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Британку визнали "не дуже розумною" та забрали в неї дитину

Мати і піврічна дитина залишилися живі після падіння з восьмого поверху

Молодого тата відправили в тюрму за секс з неповнолітньою дружиною

Вагітна дівчина заплатила 150 доларів, щоб її жорстоко побили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: