IV саміт YES

Засідання IV саміту Ялтинської європейської стратегії (YES) почалося сьогодні, 29 червня, у Лівадійському палаці (Велика Ялта).

Клінтон, Шредер та Квасьнєвський в Україні
засновник YES та член правління Віктор Пінчук
На саміт прибули 42-й президент США Вільям Джефферсон Клінтон, канцлер ФРН (1998-2005) Герхард Шредер; президент Польщі (1995-2005) Олександр Квасьнєвський. На відкритті засідання в цей день виступатимуть голова правління YES Стівен Байєрс і засновник YES, член правління Віктор Пінчук.

4 саміт YES
канцлер ФРН (1998-2005) Герхард Шредер візьме участь у круглому столі "Майбутні відносини України та ЄС "
Потім відбудеться круглий стіл Порядок денний - 2020 та майбутні відносини України та ЄС за участі міністра закордонних справ України Арсенія Яценюка, канцлера ФРН (1998-2005) Герхарда Шредера; президента Польщі (1995-2005) Олександра Квасьнєвського, члена Правління YES віце-президента Європейського парламенту Марека Сівеца.

4 саміт YES
на саміті виступить також 42-й президент США Вільям Джефферсон Клінтон
Крім того, на саміті виступить 42-й президент США Вільям Джефферсон Клінтон, після доповіді якого відбудеться дискусія.

О 18:30 почнеться брифінг за участі Байєрса, Яценюка, Шредера, Квасьнєвського.

Ялтинська Європейська Стратегія (YES) - незалежна міжнародна організація, що об’єднала представників бізнес-кіл, інтелектуальної еліти, вчених і журналістів в Україні й за кордоном із метою сприяння зближенню України з ЄС.

Щорічний саміт YES у Ялті став провідним неурядовим форумом вищого рівня, спрямованим на обговорення і вироблення політичних рекомендацій. Організація була заснована в 2004 році українським бізнесменом і суспільним діячем Віктором Пінчуком.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: