Ієрарх УАПЦ розповів про "церковні" помилки Ющенка

Архієпископ вважає, що президент занадто багато уваги приділяв темі помісної церкви та вбачав у ній інтереси лише Київського патріархату.

Головною помилкою президента Віктора Ющенка в галузі церковної політики була його самоідентифікація з темою помісної церкви, унаслідок чого у багатьох священнослужителів створилося враження, що об'єднання церков — виключно президентський проект.

Так вважає ієрарх Української автокефальної православної церкви, архієпископ Уманський Іоанн (Модзалевський).

"Друга помилка Ющенка - це відсутність чіткого і ясного розуміння канонічного аспекту життя церкви. Третьою помилкою Віктора Ющенка була спроба створити "помісну Церкву" на базі Київського патріархату, ігноруючи самостійність і значимість УАПЦ і не беручи до уваги інтересів УП", - заявив архієпископ.

Іоанн (Модзалевський) вважає, що найбільш зримою і масштабною поразкою президента стали результати візиту до Києва патріарха константинопольського Варфоломея.

"Найбільш масштабною поразкою Ющенка, проте, стали результати візиту до Києва патріарха Варфоломея, приуроченого до святкування 1020-ліття Хрещення Київської Русі, - заявив ієрарх. - Не зважаючи на очікування президента, візит Вселенського Патріарха не призвів до входження до складу Константинопольського патріархату незалежних від Москви церковних юрисдикцій України", - підсумував ієрарх.

Читайте також:

Ющенко вирішив призначити Безсмертного послом у Білорусі

Європейці вважають, що Ющенко "оплатив рахунки багатьох проблем"

Ющенко вимагає в КСУ розібратись з іноземними військовими базами в Україні
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: