Із чого зроблена нова патрульна поліція: форма, амуніція та транспорт

Із чого зроблена нова патрульна поліція: форма, амуніція та транспорт

Вартість форми складає 700 доларів / Фото: Українська правда

Патрульні мають два комплекти форми та табельну зброю.

З 4 липня нова патрульна поліція з'явилася на вулицях української столиці. Хлопці та дівчата носять нову форму та пересуваються на білих автівках, які можна побачити здалеку, завдяки яскравим синім або синьо-червоним блимавкам.

Редакція ТСН.ua дізналася подробиці того, у чому працюють нові патрульні та що використовують у своїй роботі.

Нові поліцейські мають два комплекти форми: літню та зимову.

Із урахуванням спеки літню форму полегшили бейсболкою та кашкетом. Зимовий варіант одягу налічує куртку, в'язану шапку, тактичні черевики та пояс.

Патрульні, які вже встигли у повній мірі оцінити нову форму, пояснюють, що вона дуже зручна, з матеріалів, які не мнуться, відштовхують воду та за нею легко доглядати. Завдяки тактичному матеріалу форми, у ній не спекотно та не холодно.

Закупівлею якісного одягу, вартість якого - 700 доларів, із власної ініціативи займалися Сполучені Штати.

Універсальна форма передбачає можливість кріплення спеціальної амуніції для патрульних.

Зокрема, нова поліція носить індивідуальний жетон із особистим номером та відеокамеру, яка фіксує роботу правоохоронця.

Крім того, поліцейський має GPS апаратуру, яка фіксує переміщення патрулів та дозволяє легше ними керувати.

Окрім технічного оснащення, нові правоохоронці мають 9-каліберний пістолет "Форт-17" із двома магазинами, гумовий кийок, газовий балончик, тактичний ліхтарик, наручники, та рацію.

Відомі автомобілі "Toyota Prius", на яких поліцейські патрулюють Київ, були передані Японією. Вони мають сучасне електронне оснащення. Машини обладнані системою "Рубіж", яка дає можливість на місці ідентифікувати водіїв. Крім того, у "Toyota" є система, яка передбачає оплату штрафів на місці.

Автомобілі, яких японський уряд наразі надав 348, мають гібридні двигуни та високі екологічні характеристики у порівнянні з патрульними машинами старої української міліції. Нові автівки викидають у повітря на 70% менше вуглекислого газу.

Нагадаємо, що 4 липня нова патрульна поліція склала урочисту присягу на Софіївській площі у Києві. На офіційному заході були присутні президент та прем'єр-міністр України.

Повʼязані теми:

Наступна публікація