Із "хрещеного батька контрабанди" Альперіна зняли електронний браслет

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами адвоката бізнесмена, прокурор "забув" передати ухвалу про продовження запобіжного заходу.

Із одеського бізнесмена Вадима Альперіна, якого звинувачують у створенні злочинної групи для махінацій на митницях, зняли електронний браслет.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook його адвокат Андрій Федур.

"Щойно закінчилась субота і прийшли хороші новини для мого підзахисного Вадима Альперіна. З нього зняли "електронний браслет", закінчився термін дії ухвали слідчого судді ВАС", - повідомив він.

За словами адвоката, Альперін і надалі буде добросовісно виконувати покладені на нього обов'язки як підозрюваного і не буде відлучатись з постійного місця проживання без дозволу детектива, прокурора чи суду.

"Кумедність ситуації полягає в тому, що пару днів тому прокурор САП Перов А.В. (виходець з луганської недореспубліки) боровся як лев, щоб продовжити судом обов'язок носити “електронний браслет”. І слідчий суддя з ВАС дарував йому таку ухвалу. Хоча для цього і не було ніяких правових підстав. А прокурор Перов А.В. “забув” передати ухвалу на виконання, і “браслет” злетів. Не думаю, що поведінку прокурора можна пояснити словами з пісні: “укололся і забьiлся”. Тут, очевидно, мабуть щось інше. Невже прокурор є таким мрійником, що нестерпно бажає зустрітись з моїм підзахисним, як представники двох нових республік", - зазначив Федур.

Окремо він наголосив, що для слідчого судді ВАСу ця історія має стати "сигналом цінності рішення".

Щойно закінчилась субота ( שַׁבָּת ) І прийшли хороші новини для мого підзахисного Вадим Альперин З нього зняли...

Опубликовано Андрій Федуром Воскресенье, 26 января 2020 г.

Нагадаємо, наприкінці листопада Вищий антикорупційний суд заарештував Альперіна до 25 січня 2020 року. Альтернативою цьому було передбачено вихід під заставу 70 млн гривень. Суд наклав низку обов`язків на Альперіна в разі внесення застави: здати паспорти, носити електронний браслет, з’являтися за першою вимого до правоохоронців.

Відео Бізнесмена Альперіна, якого звинувачують у махінаціях на митницях, випустили з СІЗО під заставу

За одеського підприємця, якого звинувачують зокрема у махінаціях на Одеській та Київській митницях, внесли заставу - 70 мільйонів гривень. Таку суму в обмін на волю на час слідства визначив суд минулої п'ятниці, хоча прокурори просили у 4 рази більше.  

Бізнесмена Альперіна, якого звинувачують у махінаціях на митницях, випустили з СІЗО під заставу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції