Із інтернату для психічно хворих на Одещині зникли 100 пацієнтів

Із психоінтернату, де в середині серпня жорстоко вбили людину, зникли 100 пацієнтів, встановила спеціальна комісія.

Спеціальна комісія, створена за розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука, виявила відсутність 100 пацієнтів Новосавицького психоневрологічного будинку-інтернату у Великомихайлівському районі Одеської області. Нагадаємо, саме тут у серпні був на смерть забитий один із пацієнтів, Юрій Вовченко.

Про відсутність пацієнтів інтернату в ході апаратної наради повідомив начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи обладміністрації Сергій Тронько. Чиновник уточнив, що згідно з документацією, в інтернаті числяться 220 підопічних, проте в ході перевірки на місці було лише близько 120.

"З 220 осіб підопічних, які фігурують у документації, присутні 100-120 осіб, і особисті справи підопічних у незадовільному стані", - заявив Тронько. Він підкреслив, що необхідна більш ретельна перевірка для виявлення відсутніх людей.

За словами Тронька, в даному інтернаті мають місце і такі порушення, як відсутність особистих справ співробітників, графіка відпусток, табеля відвідування тощо.

Чиновник додав, що зараз директор інтернату Валентина Стукало усунена з посади, відносно його головного лікаря порушено кримінальну справу, і він відпущений під підписку про невиїзд. Перевірку здійснюють 3 групи з 27 осіб співробітників облдержадміністрації та 15 осіб від 5 громадських організацій.

Після доповіді Тронька губернатор Матвійчук заявив, що не задоволений роботою комісії, і зажадав провести більш ретельну перевірку. "Де ці 100 людей? Їх що, всіх поховали?" - сказав Матвійчук.

Він також припустив, що 100 відсутніх пацієнтів можуть бути припискою з метою розкрадання коштів.

Нагадаємо, 16 серпня стало відомо, що порушено кримінальну справу за фактом вбивства пацієнта Новосавицьке психоневрологічного будинку-інтернату. 38-річний Юрій Вовченко загинув в результаті побоїв - у потерпілого були переламані ребра.

Тіло поховали без медичного огляду. За першою версією, він загинув від рук інших пацієнтів.

Ті у свою чергу, поскаржилися правоохоронцям на жорстоке поводження з боку адміністрації лікувального закладу.

Читайте також:

Пацієнти психоінтернату на Одещині на смерть забили товариша

На Одещині вибухнула заправка, одна людина загинула

На Одещині корови почали вибухати від обжерливості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: