Із набережної Дніпра в Києві зникли ще три ресторани

Співробітники прокуратури повідомили, що дебаркадер доведеться розбирати повністю, оскільки відбуксирувати на стоянку його неможливо.

У вівторок, 14 вересня близько 7 годин ранку прокуратура Києва початку демонтувати дебаркадер з ресторанами "Мандарин" і "Якіторія", і розважальним центром "Disco Radio Хол".

До обіду були від'єднанні лише містки від причальної стіни.

Водночас співробітники прокуратури повідомили, що дебаркадер доведеться розбирати повністю, оскільки відбуксирувати на стоянку його неможливо.

Цей дебаркадер, в якому розташувалися три заклади, надто високий і не пройде під жодним мостом.

Нагадаємо, прокуратура Києва вимагає від Міністерства транспорту та зв'язку переглянути дозволи на швартування плавзасобів біля набережної Дніпра в Києві.

Державне підприємство "Адміністрація річкових портів" 21 липня повідомило власників плавзасобів, пришвартованих уздовж вулиць Набережно-Хрещатицька й Набережне шосе, про необхідність їх відведення для огляду гідротехнічних споруджень.

На початку липня Київська транспортна прокуратура відбуксирувала дебаркадер, на якому розміщений ресторан "Муракамі", і передала його на зберігання власникові; 29 липня прокуратура відбуксирувала розважальний центр River Palace.

В обох випадках представники прокуратури заявили, що плавзасоби будуть визнані речовими доказами в рамках кримінальних справ.

Читайте також:

Попов назвав причину демонтажу суден на набережній Дніпра

На місці River Palace на Набережній з’явився офіс на плаву

З київської набережної відбуксирували ресторан River Palace

ВідеоІз набережної Дніпра в Києві зникли ще три ресторани

Залиште свій коментар