Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ не виключає втечі колишніх беркутівців до Росії після обрання запобіжного заходу

У Держприкордонслужбі наразі не підтвердили інформацію про  втечу екс-"беркутівців".

Екс-"беркутівці", підозрювані у побитті представників автомайдану під час Революції гідності, могли покинути Україну в будь-який момент.

Про це заявив начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає "112 Україна".

За його словами, для точного підтвердження втечі екс-"беркутівців" Олександра Костюка, Владислава Мастеги, Артема Войлокова і Віталія Гончаренка повинно бути офіційне підтвердження від Держприкордонслужби.

"Але за попередніми даними вони перетнули кордон до Російської Федерації", - сказав Горбатюк.

Окрім того, він додав, що ці особи могли будь-коли покинути території України.

"Це було можливо в будь-який момент, виходячи з тих запобіжних заходів, які були обрані стосовно них. Тобто частина були з особистими зобов'язаннями, тобто на їхню волю покладався суд, обираючи запобіжний засіб, інші – домашній арешт "нічний" так званий – це з 23:00 годин до 7:00 ранку, і в інший час доби – жодних стримуючих факторів не існує. Стосовно Гончаренка, за рішенням Апеляційного суду в нього не було жодного запобіжного заходу. На нього поклали лишень зобов'язання про те, щоб з'явитися тоді, коли буде наступне обрання йому запобіжного заходу у районному суді", - прокоментував Горбатюк.

Нагадаємо, адвокат чотирьох екс-"беркутівців" напередодні повідомив ЗМІ, що звільнений Апеляційним судом Києва під чесне слово екс-беркутівець Віталій Гончаренко та ще троє його колишніх колег втекли до Росії.

Між іншим, рішення Апеляційного суду Києва відпустити під чесне слово екс-беркутівця Віталія Гончаренка в ГПУ назвали "незаконним і дивним".

Відео Апеляційний суд Києва відпустив екс-беркутівця під "чесне слово"

Залиште свій коментар

Вибір редакції