Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із обвинувачення Зайцевої в ДТП у Харкові "випали" згадувані раніше опіати

Слідчі пояснили, що довести вживання наркотичних речовин не зуміли.

У Харкові вперше в судовій залі зустрілися підозрювані у справі про страшну ДТП на Сумській 20-річна Олена Зайцева та 49-річний Геннадій Дронов. Підготовче засідання тривало більше чотирьох годин, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як вдалося з’ясувати, в обвинувальному акті слідство вважає винними обох учасників ДТП. За висновком слідчого, Зайцева на швидкості, вище дозволеної, виїхала на перехрестя вже на жовтий сигнал світлофору. Дронову також інкримінується виїзд на жовтий і те, що він не помітив авто Зайцевої. При цьому в обвинувальному акті немає згадок про опіати, які виявили в організмі Зайцевої після аварії. У прокуратурі підтвердили, що наркотичне сп'яніння вони довести не змогли.

ВідеоЩонайменше три родини загиблих у харківській ДТП збираються вимагати компенсацій у Зайцевої

Обох водіїв смертельної аварії слідство вважає винними. Про це йдеться в обвинувальному акті, який є в розпорядженні ТСН. Підозрювані - 49-річний Геннадій Дронов та 20-річна Олена Зайцева. Сьогодні вони знову постануть перед судом. Через дві години їм мають переглянути запобіжний захід та провести підготовче засідання по суті.

Щонайменше три родини загиблих у харківській ДТП збираються вимагати компенсацій у Зайцевої

Водіїв позашляховиків привезли до зали в наручниках, із пресою обоє спілкуватися відмовилися. У суд прийшли потерпілі та їхні представники – шестеро родичів загиблих і стільки ж тих, хто вижив і зазнав травм. Вони пояснили, що хочуть справедливого рішення, а щонайменше три родини, які втратили у аварії рідних, збираються вимагати компенсацій у мільйон гривень кожному. "Так, ми будемо подавати цивільний позов", - повідомила родичка загиблої Тіна Шевцова. "Це резонансна ДТП. Сподіваюся, що все буде справедливо", - сказав батько загиблої Микола Пономаренко.

На засіданні суд розглядав клопотання сторін: адвокати Зайцевої не заперечують проти того, щоб нарешті почати слухати справу по суті, а от захист Дронова вважає, що починати передчасно. "Позиція Зайцевої не змінилася – вона визнає повністю провину", - запевнила Юлія Козир. "Вважаємо, що на даний час це питання передчасне, адже захист має низку клопотань, тобто право оскаржити дії та бездіяльність слідчого прокурора", - пояснив Сергій Перепелиця.

Після з’ясування позицій сторін суддя пішов до нарадчої кімнати, де має вирішити, чи почати розгляд справи по суті або ж повернути обвинувальний акт у прокуратуру. Також йому слід визначити, чи залишити під вартою обох підозрюваних. Своє рішення суддя оголосить у середу о 14:00 годині.

Кореспондент ТСН Мар’я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції