Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із погребу в реанімацію: на Волині троє маленьких дітей перебувають на межі смерті після пожежі

До Луцька вже вирушили фахівці з Києва.

На Волині в пожежі обгоріли одразу троє дітей віком від 3 до 5 років. Усі вони із села Черемошне, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пані Людмила чергує під реанімацією – обгоріли двоє її хлопчиків, Богдан і Сашко. Медики оцінюють їхній стан, як критичний. "24 години, може, 48 показові. Зараз чекаємо консультантів. Будемо вирішувати, що робити далі", - розповів генеральний директор Волинського обласного дитячого територіального об’єднання Сергій Ляшенко.

ВідеоНа Волині в пожежі обгоріли троє дітей

Сусідські хлопчики віком від трьох до п'яти років з села Черемошне, ймовірно, бавилися сірниками у погребі. Спалахнула пожежа. Родичі почали витягали хлопчиків, на яких не було живого місця. Поки медики не дають жодного прогнозу, адже у хлопчиків по 60% опіків. Батьки ж благають про допомогу.

На Волині в пожежі обгоріли троє дітей

Мама ще одного Богданчика саме поралася по господарству, коли почула крик дитини. "Я почула крик. Думала, вони б’ються. Думаю, піду розбороню, дивлюся – вже дим", - каже Інна Лошик. Біда трапилася у деревяному погребі, всередині якого гралися діти – судячи з усього, із сірниками. Коли спалахнув вогонь, туди прибігли батьки та родичі, вони гуртом узялися витягати дітей з вогняної пастки. "Там горіло всередині. Диму навіть не було. Стали кричати. Руки попік, той шифер рвав", - розповів дідусь Олександр Лошик.

На врятованих з вогню дітях, здавалося, не було живого місця. Поки медики не дають жодного прогнозу, бо у хлопчиків по 60% опіків. Батьки благають про допомогу та вже долучили до цієї справи волонтерів. У Луцьку триває консиліум, на який приїхали фахівці з Києва – там вирішують, чи транспортуватимуть дітей до столиці.

Кореспондент ТСН Тетяна Хомич

Залиште свій коментар

Вибір редакції