Із Секретаріату Ющенка звільняють людей (відео, оновлено)

Віктор Ющенко підписав указ про зменшення видатків бюджету і скорочення штату структур, які забезпечують діяльність глави держави.

За словами Балоги, президент невідкладно формалізував своє рішення про урізання бюджетного фінансування на утримання органів влади й управління, причому насамперед провів оптимізацію власного апарату.

Як відзначив Балога, під дію указу підпадає кожна четверта штатна одиниця.

Причому не лише скасовуються вакансії, а й будуть звільнені чиновники, чиї посади, як з`ясувалося після прискіпливого аналізу, були бюджетним баластом. Найрадикальніше скорочено Національний інститут стратегічних досліджень - із 317 до 217 посад. У один науковий центр об`єднано Національний інститут проблем міжнародної безпеки і Інститут проблем національної безпеки, внаслідок цього ліквідовано 178 посад, а в утвореній установі працюватиме не більше 100 осіб.

Скасовано посади радників президента і глави Секретаріату. Відтепер президентські радники призначатимуться виключно на громадських засадах, тобто не будуть зараховуватися на державну службу і не одержуватимуть заробітну плату. Звільняються 45 працівників Секретаріату президента, 50 - апарату РНБО, 43 - Державного управління справами. Скорочуються штати представництва президента у Криму, Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції, Фонду сприяння місцевому самоврядуванню та інших органів.

Кабінету міністрів доручено зменшити штатну чисельність Національної служби посередництва та примирення. Також будуть скорочені посади в Національній академії державного управління при президентові України.

ВідеоСкільки радників звільнив Ющенко?

ВідеоЯк звільняють чиновників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: