Літак з евакуйованими з сектора Газа українцями прилетить в п’ятницю

МНС Росії направляє літак для евакуації громадян Росії і країн СНД з Палестини. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

МНС Росії направляє літак для евакуації громадян Росії і країн СНД з Палестини, в п'ятницю рано вранці вони прибудуть до московського аеропорту "Домодєдово". Про це повідомила начальник управління інформації МНС Росії Ірина Андріанова.

"За дорученням президента РФ МНС Росії продовжує евакуацію російських громадян і громадян країн СНД з Палестини", - підкреслила вона.

За словами представника МНС, планується, що сьогодні в 19:00 за київським часом з Москви в Амман (Йорданія) вилетить літак МНС Росії.

"Планується, що цим літаком до Москви будуть доставлено 68 людей, евакуйованих з Палестини, серед яких 21 громадянин Росії і 47, - України", - відзначила Андріанова.

Російські дипломати провели в четвер другий етап евакуації з сектора Газа та вивезли із зони бойових дій 21 громадянина РФ і 47 громадян України. Евакуйованих громадян - в основному це дружини палестинців з дітьми - на автобусі через Ізраїль вивозять в йорданську столицю Аман. Звідти їх забере до Москви літак МНС РФ.

Окрім росіян і українців, анклав покинули близько 200 громадян майже 20 країн світу.

Ситуація у Секторі Газа перебуває на постійному контролі в посольстві України в Ізраїлі, представництві України при Палестинській національній адміністрації, посольствах у Хашимітському Королівстві Йорданія, Єгипті та у Департаменті консульської служби МЗС України.

Раніше із зони конфлікту вже евакуювали українців, які захотіли виїхати. За даними МЗС, усього в секторі Газа може знаходитися до 400 українців.

За останніми даними, у секторі Газа загинуло 700 людей.

Сьогодні також почалися військові дії між Ізраїлем та Ліваном.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: