Із Сектора Газа повернулися 46 українців

Із Сектора Газа було евакуйовано 46 українців.


За повідомленням дипломатичних представництв України в Ізраїлі та Йорданії, 2 січня із території Сектору Газа були евакуйовані 46 громадян України (13 дорослих та 33 дитини), які захотіли повернутися на Батьківщину.

Як повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України, 45 українських громадян сьогодні вночі вилетіли двома літаками МНС Росії з Йорданії та вранці прибули до Москви.

Один громадянин України виявив бажання самостійно повертатися з Йорданії в Україну.

В аеропорту Москви українців зустріли представники Посольства України в Російській Федерації. Евакуйованим посприяли у безперешкодному проходженні паспортного і митного контролю, розміщенні в готелі та забезпеченні харчуванням. Посольство також придбало квитки для переїзду українських громадян залізницею до місць проживання в Україні.

Як повідомлялося, Ізраїль проводить в Секторі Газа масовану військову операцію у відповідь на ракетний обстріл ізраїльських територій палестинськими бойовиками.

За даними ООН, за тиждень ізраїльської операції в Газі загинуло щонайменше 320 осіб. Чверть з них в ООН вважають мирними жителями. Палестинці, у свою чергу, піддали територію Ізраїлю новому ракетному обстрілу, в результаті якого загинули чотири людини. 


ВідеоІз Сектора Газа повернулися 46 українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: