Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із ситуативної кімнати АП зникли тeлeвізори і сeрвeри. Данилюк зняв відeо

Секретар РНБО звернеться до правоохороних органів.

Новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк зняв відео з ситуативної кімнати президента.

Відеоролик 28 травня він опублікував на своїй сторінці у Facebook. На ньому видно, як на місцях, де раніше було обладнання, зокрема сервери з, ймовірно, секретними даними, нічого не залишилося.

"Прийшов, побачив...Немає слів. Розбиратися будуть правоохоронні органи", - прокоментував побачене Данилюк.

Пізніше на відео відреагував екс-секретар РНБО Олександр Турчинов, який зазначив, що це ситуативна кімната Адміністрації президента і вона не має стосунку до ситуаційного центру РНБО, де зберігається секретна інформація.

Alex Danylyuk на своїй сторінці в Фейсбуці показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши...

Опубліковано Олександром Турчиновим Вівторок, 28 травня 2019 р.

Своєю чергою екс-речник Порошенка Святослав Цеголко сказав, що техніку з АП повернули орендодавцю.

"Уся техніка для ситуаційної кімнати Президента була орендована за власний кошт Петра Порошенка і відповідно повернута орендодавцю", - написав він.

Уся техніка для ситуаційної кімнати Президента була орендована за власний кошт Петра Порошенка і відповідно повернута...

Опубліковано Святославом Цеголком Вівторок, 28 травня 2019 р.

Нагадаємо, 28 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо призначення секретарем Ради національної безпеки і оборони Олександра Данилюка.

Додамо, що після поразки на президентських виборах, Петро Порошенко обіцяв плавно передати владу своєму наступнику та ввести нового президента в курс усіх справ у щонайменших деталях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції