Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із США і Канади хочуть повернутись більше українців, ніж є місць на спецрейсах

За кілька днів планують ще по додатковому рейсу.

У продаж надійшли квитки на спецрейси, якими українці можуть дістатися з США та Канади - один вилетить з Нью-Йорка, інший з Торонто. На тлі збільшення числа недужих на коронавірус у Сполучених Штатах - там вже понад 46 тисяч випадків коронавірусу - до України хочуть повернутися більше людей, ніж ці літаки можуть вмістити, йдеться в ТСН.12.00.

Головний лікар Сполучених Штатів попередив, що тиждень буде дуже, дуже важким. Кількість виявлених хворих на коронавірус тут продовжує стрімко зростати. Спеціалісти одностайні - те, що в Нью-Йорку зараз стільки хворих, означає, що вірус гуляв містом кілька тижнів.

Вулиці мегаполісу знелюдніли, однак скоріше через погану погоду - ще на вихідних людей у кожному парку було чимало. Усі чиновники закликають американців зважати на карантин заради себе і інших. «Ми робимо все, що може зробити уряд. Закриваємо спортали, театри, усі заклади з великим скупченням людей, змушуємо всіх відпустити працівників додому. Пам'ятайте, це потрібно для захисту вразливої групи людей, старших людей, та тих у кого низький імунітет», - каже губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо.

Дональд Трамп підписує наказ, що передбачає покарання для спекулянтів: маски та антиперспіранти тут зникли з полиць більше місяця тому, і навіть тоді - вже продавалися втридорога, цим не гребували навіть найбільші аптеки.

Поки що точно відомо про два спецрейси, якими з цієї півкулі повертатимуть додому українців: з канадського Торонто і американского Нью-Йорка, обидва полетять до Києва 26 березня. Оскільки з Америки, як стало відомо ТСН, хотіло повернутися в кілька разів більше людей, ніж міг вмістити літак, то будуть і інші рейси. Наступний - 28 березня. Відлітають наші громадяни власним коштом, як і добиратимуться до Нью-Йорка з усіх куточків Америки. І можна зрозуміти, чому містом повернення, незважаючи на екстремальну ситуацію тут, обраний саме Нью-Йорк, адже лиише звідти є прямий рейс до Києва без пересадок у Європі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції