Із захопленої "Свободою" комісії  госпіталізували людей

З ТВК, яку блокувала "Свобода", одну жінку госпіталізували через передінфарктний стан, а іншій потрібна була чергова доза інсуліну.

8 листопада, Тернопільська ТВК так і не оголосила остаточних результатів виборів. Крім того, двох працівниць комісії довелося госпіталізувати, одну через передінфарктний стан, а іншій потрібна була чергова доза інсуліну.

Про це повідомив голова Тернопільської ТВК Іван Чорнозуб.

Нагадаємо, через облогу приміщення ТВК, що здійснили свободівці, члени ТВК не могли вийти з приміщення впродовж 10 годин, в туалет ходили в банки, а коли двом жінкам стало погано, тоді викликали швидку і нарешті облога завершилась.

"Нас не випускали з приміщення до 22.00. Двох членів комісії госпіталізували, в одної діабет, а в другої передінфарктний стан", – зауважив Чорнозуб.

Крім того, голова ТВК пообіцяв до кінця тижня оприлюднити остаточні результати виборів, якщо звичайно ніхто не перешкоджатиме роботі комісії.

Нагадаємо, свободівці вимагали в повній мірі і об'єктивно розслідувати факти бездіяльності членів ТВК.

Представники політсили також вимагали від органів прокуратури, СБУ та МВС "в повній мірі і об'єктивно розслідувати факти бездіяльності членів ТВК, фальсифікації виборчої документації та результатів волевиявлення".

Читайте також:

Люди Тягнибока заблокували виборчком

Тягнибок вимагає перерахувати голоси на всіх дільницях Київщини

Тягнибок отримав повну владу на Галичині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: