Із Закарпаття 8 мільйонів бджіл відправили "Укрпоштою": усі комахи загинули (фото)

Бджолярі планують судитись із "Укрпоштою".

Бджолярі з Іршави і Виноградова, що на Закарпатті,  відправили "Укрпоштою" 8 мільйонів бджіл своїм замовникам. Утім комахи живими до пункту призначення не добрались і загинули вдорозі.

Про це повідомив журналіст Віталій Глагола у своєму каналі в Telegram.

За його словами, інцидент стався 11 травня. Бджіл надіслали "Укрпоштою" до замовників в спеціальних ємностях, із маткою і спецільним розплодом.

"400 спеціальних пакетів працівники "Укрпошти" везли у звичайній вантажівці Hyundai. Через відсутність кисню і відсіків для провітрювання усі 8 мільйонів бджіл, що були у вантажівців не вижили. Це виявили в Ужгороді за кілька годин після відправки", - розповів журналіст.

Бджолярі звернулись до поліції і планують судитись із Укрпоштою. Вартість усіх відправлених комах становить близько 500 тисяч гривень.

Facebook/Виталий Глагола

Як повідомляє "Суспільне", зараз у Закарпатській дирекції "Укрпошти" зясовують, як це сталося, на якому етапі і чому.

"Там великий спектр всіх нюансів, які могли спричинити до цього. Як тільки ми все з'ясуємо, відберемо всі необхідні заяви, повідомлення та пояснення від зацікавлених сторін — можна буде більш конкретніше говорити", — прокоментував керівник Закарпатської дирекції "Укрпошти" Сергій Калій.

Також він додав, що у разі, якщо з'ясується, що бджоли загинули з вини працівників компанії, то причетних притягнуть до відповідальності.

Читайте також: