Ізраїль нагодує Україну за рахунок її земель

Ізраїльтяни все більше проникають на український ринок і розробляють нові стратегії щодо розвитку країни. А через скасування віз, ажіотаж збільшиться набагато.

Ізраїль годуватиме українців, вирощуючи все на їх території. Таку думку висловив ізраїльський експерт з налагодження контактів в Україні, адвокат юридичної фірми "Амзель-Леві-Хасид" Максим Сапожніков.

За його словами, ізраїльські бізнесмени діють в Україні в чотирьох основних сферах: нерухомість, медицина, високі технології та сільське господарство."Чим ближче скасування віз, тим більший ажіотаж", - підкреслив він.

Сапожніков наголосив, що сфера сільського господарства в Україні стає останнім часом однією з найбільш перспективних на тлі світової кризи з харчовими продуктами.

"Іноземці та іноземні компанії не можуть купувати сільськогосподарські угіддя в Україні, тільки орендувати. Ізраїльтяни шукають тут старі колгоспи-радгоспи, щоб будувати теплиці, привозити обладнання та вирощувати все на місці, продаючи на внутрішньому ринку країни. Україна, звичайно ж, постраждала від високих температур, на ринку сільгосппродукції - дефіцит, тому багато місцевих виробників вважають за краще продавати продукцію в Росію. Так і вийде, що ізраїльтяни нагодують українців, вирощуючи все на їх же території", - підкреслив Сапожніков.

За його словами, за останні півроку напередодні скасування віз з Україною, число бізнесменів, які звертаються до нас з приводу налагодження контактів у цій країні виросло на 20%, і продовжує збільшуватися.

"Є ряд факторів, через які підприємці спрямовуються на цей ринок. По-перше, нарешті закінчилася економічна криза, по-друге - влада в Україні нарешті стала стабільною, по-третє - скасування віз, а по-четверте - широкі можливості в декількох сферах ", - підкреслив Сапожніков.

У першу чергу мова йде про нерухомість, особливо в Києві та околицях. Серед ізраїльських компаній, які працюють в сфері української нерухомості він назвав фірми: Olympia, Sapir Proektim, Svitland, Lagna, GTC, HMG

Медицина за останні роки також стала дуже прибутковою сферою - бізнесмени з Ізраїлю розвинули як медичний туризм, так і постачають в Україну новітнє обладнання та готують місцевих фахівців.

"Це рідко хто згадує, але в Україні ізраїльські компанії в сфері високих технологій останнім часом знаходять дешеву, в порівнянні з ізраїльською, але при цьому якісну робочу силу. Тут створюють, як раніше це робили в Індії та Китаї, невеликі філії, і місцеві фахівці роблять на замовлення програмне забезпечення або проводять контроль якості зробленого в Ізраїлі", - заявив Сапожніков.

Крім того, українські компанії стільникового зв'язку і телекомунікацій активно закуповують ізраїльське програмне забезпечення для своїх мереж. Серед компаній, що працюють на цьому ринку в Україні Сапожніков назвав TTI, ECI, Comverse, Maxbill і Spacecom.

Нагадаємо, 21 липня Україна й Ізраїль уклали міжурядову угоду про відмову від візових вимог для осіб, що користуються паспортами громадянина або службових паспортів України й Ізраїлю.

Договір передбачає, що громадяни України й Ізраїлю можуть перебувати на території іншої країни без одержання візи не більш як 90 днів у межах 180 днів з дати першого в'їзду.

Проте, Міністерство закордонних справ називає найбільш імовірним набуття чинності угоди про безвізовий режим взаємних поїздок громадян з Ізраїлем з 2011 року.

Читайте також:

У МЗС заявили, що українці їздитимуть без віз до Ізраїлю не раніше 2011 року

Ізраїль сподівається на збільшення вдвічі туристичного потоку з України

Україна затвердила безвізовий режим з Ізраїлем

Ізраїль скасує візи для українців вже восени

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: