Ізраїль передумав відміняти візи для України

Український середній клас значно побіднішав унаслідок кризи, й тепер незрозуміло чи потягнеться на відпочинок.

Влада Ізраїлю передумала запроваджувати безвізовий режим з Україною. У Єрусалимі через економічну кризу почали сумніватися у фінансових можливостях українського середнього класу, на який сподівалася туристична галузь.

Після скасування візових вимог для громадян Росії у вересні 2008 року, влада Ізраїлю обіцяла, що наступною стане Україна.

Між ізраїльськими та українськими дипломатами відбулося кілька раундів переговорів, де сторони одностайно звітували про прогрес та серйозність намірів.

Проте у зв’язку з кризою, як повідомив міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков, у Єрусалимі засумнівалися у платоспроможності українських туристів й тепер переглядають саму доцільність ініціативи.

За словами посадовця, на відміну від Росії, з якою запровадження безвізового режиму довело свою ефективність, український середній клас значно побіднішав унаслідок кризи, й тепер незрозуміло чи потягнеться на закордонний відпочинок.

"Росія, як ми знаємо, менше постраждала від кризи, ніж інші європейські держави, ніж Україна – абсолютно точно", - каже міністр.

У свою чергу українські дипломати наголошують, що ізраїльській стороні варто зараз остаточно визначитися з намірами – бути чи не бути вільному режиму пересування між обома державами.

"Українська сторона, на виконання доручення президента, проект угоди про безвізовий режим передала ще торік у квітні. Ми розуміли ізраїльських колег, які пояснювали, що мають подивитися на хід реалізації угоди з Росією. Але ж зараз настав час робити висновки", - наголошує посол України в Ізраїлі Ігор Тимофєєв.

Читайте також:

В Ізраїлі паспорти видаватимуть лише після присяги на вірність державі

МЗС добиватиметься скасування плати за візи для українців

Єрусалим святкує річницю визволення

Ізраїль пропонує зробити батьківщиною палестинців Йорданію. Її згоди ніхто не питав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: