Ізраїль погодився скасувати візовий режим з Україною

Міністерства закордонних справ України та Ізраїлю почнуть переговори зі скасування візового режиму.

Ізраїльський уряд затвердив скасування візового режиму з Україною.

Згідно з ініціативою ізраїльського прем'єр-міністра Біньяміна Нетаніяху, міністерство закордонних справ отримує повноваження почати з МЗС України переговори зі скасування візового режиму.

Одночасно в Ізраїлі буде створена міжміністерська комісія під головуванням міністра юстиції Яакова Неемана, яка повинна представити свої рекомендації на тему скасування віз для громадян України ще до підписання відповідної угоди.

"Це рішення збалансує всі національні інтереси Ізраїлю. З одного боку, ми хочемо добрих відносин з Україною, хочемо зміцнити взаємодію між нашими країнами в дипломатичних, державних і економічних питаннях. Ми також хочемо, щоб Ізраїль відвідували українські туристи . З іншого боку, Ізраїль продовжить свою боротьбу з міжнародним криміналом і торгівлею людьми. Всі ці доводи були враховані в рішенні уряду ", - заявив Нетаніяху.

Проти цієї пропозиції ніхто не голосував, чотири міністра утрималися.

Міністр закордонних справ Авігдор Ліберман і міністр туризму Стас Місежніков активно просували ініціативу скасування візового режиму з Україною. Проти цієї пропозиції виступав міністр внутрішніх справ Елі Ішай, який стверджував, що Україна - центр торгівлі людьми.

Через це обговорення рішення довгий час відкладалося.

Читайте також:

Ізраїль відклав обговорення безвізового режиму з Україною

Глава МВС Ізраїлю назвав Україну джерелом повій

Ізраїль полегшив візовий режим для українських туристів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: